اخبار :: اخبار باشگاه

کاملا آماده ام ولی به کمی زمان برای درخشش نیاز دارم

1648 شماره اطلاع نامه : کاملا آماده ام ولی به کمی زمان برای درخشش نیاز دارم 1392/12/15 کاملا آماده ام ولی به کمی زمان برای درخشش نیاز دارم اخبار باشگاه :: اخبار کاملا آماده ام ولی به کمی زمان برای درخشش نیاز دارم
کاملا آماده ام ولی به کمی زمان برای درخشش نیاز دارم

کاملا آماده ام ولی به کمی زمان برای درخشش نیاز دارم

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا مدعی شده برای بازگشت به بهترین فرم به اندکی زمان نیاز دارد و هواداران باید کمی در این مورد صبور باشند. گومز آمادگی خود برای رویارویی با یوونتوس را نیز اعلام کرده و از اهداف خود در فلورانس صحبت کرده است.
 

مهاجم 28 ساله فیورنتینا که 5 ماه دور از میادین بوده و چند هفته ای هست که به مستطیل سبز بازگشته، حالا احساس می کند در وضعیت خوبی از لحاظ بدنی قرار دارد ولی برای رسیدن به فرم ایده آل به کمی زمان نیاز دارد. این بازیکن یک کنفرانس مطبوعاتی مفصل را انجام داده که به برخی از صحبت های او اشاره خواهیم کرد:

"من به طور کامل آماده شده و دیگر دردی را احساس نمی کنم. احساس خوبی دارم و این بهترین اتفاق ممکن است ولی فقط به کمی زمان و صبر نیاز دارم تا همگان بهترین گومز را از من مشاهده کنند. من آرزو دارم در مقابل یوونتوس وارد میدان شده و دو گل به ثمر برسانم ولی هنوز در چنین شرایطی قرار ندارم. جلسات تمرینی و بازی هایی که انجام می دهم می توانند در آمادگی من تاثیر زیادی داشته باشند. من احساس می کنم یک خرید جدید برای فیورنتینا هستم و تجربه کمی از بازی کردن در کنار هم تیمی هایم در زمین دارم. صعود به لیگ قهرمانان؟ هنوز چیزی تمام نشده و ما باید در بازی های باقی مانده تا پایان فصل بهترین عملکرد را داشته باشیم، هرچند که کار آسانی نیست."

"جام جهانی؟ هر بازیکنی در دنیا آرزوی بازی در جام جهانی را دارد. من اینجا هستم تا با فیورنتینا به افتخار دست پیدا کنم و فعلا به تیم ملی فکر نمی کنم تا به بهترین فرم خود برسم. البته من فقط به جام جهانی فکر نمی کنم، صعود به لیگ قهرمانان، عملکرد خوب در لیگ اروپا و قهرمانی در جام حذفی اهداف ما هستند. فیورنتینا در بحران؟ نه فکر نمی کنم، ما در بازی های رفت مقابل اینتر، لازیو و پارما هم به پیروزی نرسیدیم و اگر مقابل یوونتوس بازی را ببریم کسی صحبتی از بحران نخواهد کرد. البته یوونتوس قوی ترین تیم ایتالیاست و کار بسیار سختی خواهیم داشت. سخت ترین روز ها در مصدومیت؟ ابتدا تصور می شد 7 یا 8 هفته دور از میادین خواهم بود ولی این زمان تا 5 ماه طول کشید."

"وقتی که تصمیم گرفتم بعد از مدت اولیه پا به توپ شوم و احساس درد کردم، بدترین اتفاق ممکن بود. روز های بسیار سختی برای من بود، چون با وجود اینکه تمام بدن من در سلامت کامل به سر می برد، فقط به دلیل التهاب زانو نمی توانستم بازی کنم. محرومیت والرو؟ فکر کنم بهتر باشد در مورد داوری صحبت نکنیم چون ما نمی توانیم چیزی را تغییر داده و خودمان هم اشتباهاتی را داریم. بورخا بازیکن بسیار خوبی است ولی وقتی داور سوت می زند دیگر نباید اعتراض کرد. بودن ما در رتبه چهارم به دلیل اشتباهات داوری نیست و خودمان هم بازی های بدی را داشته ایم."