اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا امیدوار به لیگ اروپا ؛ بازی برابری را با یوونتوس به نمایش گذاشتیم

1650 شماره اطلاع نامه : مونتلا امیدوار به لیگ اروپا ؛ بازی برابری را با یوونتوس به نمایش گذاشتیم 1392/12/18 مونتلا امیدوار به لیگ اروپا ؛ بازی برابری را با یوونتوس به نمایش گذاشتیم اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا امیدوار به لیگ اروپا ؛ بازی برابری را با یوونتوس به نمایش گذاشتیم
مونتلا امیدوار به لیگ اروپا ؛ بازی برابری را با یوونتوس به نمایش گذاشتیم

مونتلا امیدوار به لیگ اروپا ؛ بازی برابری را با یوونتوس به نمایش گذاشتیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا با وجود شکست در برابر یوونتوس معتقد است شاگردانش در مجموع نمایشی برابر با حریف قدرتمند خود ارائه کرده و در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشته اند.
 

بنفش پوشان ظهر امروز در ورزشگاه یوونتوس مقابل رقیب سنتی خود تن به شکست دادند تا بار دیگر در کسب پیروزی در لیگ ناکام بمانند. با این حال وینچنزو مونتلا از عملکرد تیمش به خصوص در نیمه دوم ابراز رضایت کرده و مدعی شده از شانس خوبی برای پیروزی در لیگ اروپا مقابل یوونتوس برخوردار می باشند:

"در نیمه اول بسیار کم اثر بوده و نمایشی کاملا متفاوت نسبت به بازی های قبلی خود داشتیم اما یوونتوس نیز با وجود اینکه ما را مجبور به عقب نشینی کرده بود، نتوانست موقعیت های زیاد گلزنی خلق کند. در نیمه دوم موفق شدیم بازی را در اختیار گرفته و چند فرصت گلزنی بدست بیاوریم ولی متاسفانه با نمایش خوبی که در این نیمه نداشتیم نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم. تیم با اعتماد به نفس بسیار بالا نسبت به گل حریف واکنش نشان داد که باعث رضایت من می باشد."

"متاسفانه توپ های بسیار زیادی را در این بازی لو دادیم که باعث شد یوونتوس از آنها استفاده کرده و به همین دلیل واقعا به زحمت افتاده بودیم. بازی کردن در چنین زمینی مقابل تیمی مثل یوونتوس هرگز کار راحتی نیست. به نظر من یوونتوس در مجموع هرگز یک بازی یک طرفه و برتر نسبت به ما نداشت، آنها نیمه اول بهتر بودند و ما در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه کردیم. حالا به بازی پنجشنبه در لیگ اروپا نگاه خواهیم کرد و در آن مسابقه نیز تلاش خود را انجام خواهیم داد. می دانیم که در 180 دقیقه می توانیم کار های زیادی انجام بدهیم هرچند که اگر در این بازی نتیجه می گرفتیم، روحیه بهتری داشتیم."

"فکر نکنم شکست در لیگ مقابل یوونتوس یک رسوایی یا اتفاق خیلی بد باشد چون پیروزی در اروپا مطمئنا بهتر خواهد بود. امیدوارم در دیدار پنجشنبه توانایی گلزنی به حریف را داشته باشیم. داور؟ عملکرد او در این بازی من را تحت تاثیر قرار داد چون در تمامی دقایق خیلی خوب بازی را تحت کنترل داشت. ولسکی؟ بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت. شاید اگر به همین شکل به بازی های خوب خود ادامه دهد، بتواند جای ثابتی در ترکیب اصلی تیم ما نیز بدست آورد."