اخبار :: اخبار باشگاه

روسی جلو تر از برنامه پیش می رود ؛ جمعه روز سرنوشت ساز برای پپیتو

1651 شماره اطلاع نامه : روسی جلو تر از برنامه پیش می رود ؛ جمعه روز سرنوشت ساز برای پپیتو 1392/12/20 روسی جلو تر از برنامه پیش می رود ؛ جمعه روز سرنوشت ساز برای پپیتو اخبار باشگاه :: اخبار روسی جلو تر از برنامه پیش می رود ؛ جمعه روز سرنوشت ساز برای پپیتو
روسی جلو تر از برنامه پیش می رود ؛ جمعه روز سرنوشت ساز برای پپیتو

روسی جلو تر از برنامه پیش می رود ؛ جمعه روز سرنوشت ساز برای پپیتو

بر اساس گزارش رسانه های کشور ایتالیا و با تایید آندره آ پاستورلو مدیر برنامه جوزپه روسی، این ستاره مصدوم تیم فیورنتینا روز جمعه آخرین ملاقات خود را با پروفسور استیدمن انجام می دهد تا در صورت مثبت بودن معاینات از هفته آینده به فلورانس بازگشته و به تمرین کردن مشغول شود.
 

گاتزتا دلو اسپورت روز گذشته در خبری مدعی شد که وضعیت زانوی جوزپه روسی رو به بهبودی بوده و احتمال این وجود دارد که این بازیکن زود تر برنامه پیش بینی شده شرایط بازگشت به تمرینات را بدست آورد. به همین دلیل پپیتو روز جمعه بار دیگر در کولورادو امریکا با پروفسور ریچارد استیدمن ملاقات می کند تا به معاینه زانوی مصدوم خود بپردازد. در صورتی که این پزشک متخصص تاییدیه نهایی را برای بازگشت روسی بدهد، این بازیکن خیلی زود به فلورانس بازگشته و می تواند از هفته آینده تمرینات انفرادی و سبک خود را آغاز کند.

آندره آ پاستورلو مدیر برنامه روسی هم در این باره گفته است: "ما از برنامه مشخص شده جلو تر هستیم. همه چیز به خوبی در حال پیش رفتن می باشد و هیچ مشکلی در برنامه درمان ایجاد نشده است. من جوزپه را روی تردمیل دیدم که به خوبی فعالیت می کرد و چندین حرکت ورزشی را به همان راحتی که من انجام می دهم، انجام می دهد. من این اطمینان را می دهم که زانوی پپیتو کاملا ثبات و قدرت خود را بدست آورده است." این صحبت ها خبر خوبی برای هواداران فیورنتینا و تیم ملی ایتالیا می باشد که می توانند خیلی زود بار دیگر این ستاره 27 ساله را در میادین ببینند.