اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و متری ؛ به دنبال گل در ورزشگاه یوونتوس

1653 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و متری ؛ به دنبال گل در ورزشگاه یوونتوس 1392/12/22 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و متری ؛ به دنبال گل در ورزشگاه یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و متری ؛ به دنبال گل در ورزشگاه یوونتوس
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و متری ؛ به دنبال گل در ورزشگاه یوونتوس

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و متری ؛ به دنبال گل در ورزشگاه یوونتوس

وینچنزو مونتلا و الساندرو متری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل یوونتوس شرکت کرده و ابراز امیدواری کردند که در بازی فردا حداقل یک گل به ثمر برسانند. مونتلا معتقد است همیشه تیم قوی تر برنده نخواهد بود و متری هم از بازگشت به تورین هیجان زده است.
 

شاگردان مونتلا فردا شب در ورزشگاه یوونتوس شهر تورین در رقابت های لیگ اروپا به مصاف صدرنشین سری آ خواهند رفت و این در حالی است که ویولا در ابتدای هفته در همین ورزشگاه یک بار شکست خورده است. وینچنزو مونتلا در مورد این دیدار چنین گفته است:

"بازی در 180 دقیقه یا حتی بیشتر برگزار خواهد شد و هدف اصلی ما به ثمر رساندن حداقل یک گل در ورزشگاه حریف است. هرگز نمی توان پیش بینی کرد به خصوص وقتی که در مقابل رقیبی در این سطح قرار داریم ولی به نظر من همیشه تیمی که قدرتمند تر باشد، پیروز میدان نخواهد بود و این برای ما یک رویداد رقابتی خواهد بود. مشکل گلزنی؟ این فقط به فرم و وضعیت بازیکنان مربوط نمی شود و ما نیاز داریم که عملکرد بهتری در این مورد داشته و امیدوار باشیم بازی متفاوتی را در فاز تهاجمی مشاهده کنیم."

"نمایش هر تیم بستگی به حریف دارد و بازی کردن در مقایب چنین رقیبی هرگز آسان نیست. ساویچ؟ امروز تمرین نکرد چون در وضعیت خوبی قرار نداشت ولی امیدواریم برای بازی فردا آماده شود. اهداف فصل؟ ما هنوز کار های زیادی در لیگ می توانیم انجام دهیم و می خواهیم جام حذفی را نیز عالی به پایان برسانیم. ما به این بازیکنان اعتقاد داریم و هرکاری برای موفقیت انجام خواهیم داد. والرو؟ او به تازگی پدر شده (2 روز پیش) و امیدوارم آرام باشد. متری یا گومز؟ همه احتمالات را در نظر می گیریم و می توانند با هم بازی کنند."

الساندرو متری نیز صحبت هایی را در مورد بازی با یوونتوس بیان کرده است: "این طبیعی است که از نظر شخصی هیجان زیادی برای بازگشت به این ورزشگاه داشته باشم. برای سومین بار است که به اینجا می آیم و واقعا امیدوارم بتوانم در مقابل تیم سابقم گلزنی کنم هرچند که قدرت یوونتوس کاملا مشخص است. مشکل گلزنی؟ بله درست است کمی مشکل داشتم که باید برای رفع آن بیشتر تلاش کنم. همزمان با گومز؟ می توانم در کنار گومز بازی کنم چون با هم سازگاری داریم. با تمام قدرت و ارزشی که تیم یوونتوس در خط حمله دارد ولی فیورنتینا نیز چیزی از آنها کمتر نداشته و فقط با مصدومیت های جدی روبرو شده است."