اخبار :: اخبار باشگاه

پپیتو آماده بازگشت به فلورانس ؛ غیبت 10 روزه ماتی از میادین

1657 شماره اطلاع نامه : پپیتو آماده بازگشت به فلورانس ؛ غیبت 10 روزه ماتی از میادین 1392/12/24 پپیتو آماده بازگشت به فلورانس ؛ غیبت 10 روزه ماتی از میادین اخبار باشگاه :: اخبار پپیتو آماده بازگشت به فلورانس ؛ غیبت 10 روزه ماتی از میادین
پپیتو آماده بازگشت به فلورانس ؛ غیبت 10 روزه ماتی از میادین

پپیتو آماده بازگشت به فلورانس ؛ غیبت 10 روزه ماتی از میادین

مصدومیت ماتی فرناندز در بازی مقابل یوونتوس باعث شده تا این بازیکن چند روزی را دور از میادین باشد ولی وضعیت جوزپه روسی کاملا امیدوار کننده بوده و این بازیکن می تواند زود تر از برنامه زمانی پیش بینی شده به تمرینات و حتی زمین مسابقه بازگردد.
 

در جریان تساوی دو تیم یوونتوس و فیورنتینا در رقابت های لیگ اروپا، ماتی فرناندز دچار مصدومیت شده و جای خود را به ماسیمو آمبروزینی داد. آزمایشات امروز روی مچ پای مصدوم این بازیکن نشان داد که وی دچار پیچ خوردگی مچ به همراه آسیب دیدگی جزیی در ناحیه پشت و زیر پاشنه پای خود شده و برای مدتی در حدود 10 روز نمی تواند بنفش پوشان را همراهی کند. بدین ترتیب این ستاره 27 ساله که در بازی های اخیر از جمله بهترین های ویولا بوده است، دیدار با کیه وو در لیگ و یوونتوس در لیگ اروپا را به طور حتم از دست می دهد و شرایطش برای حضور در مقابل ناپولی معلوم نیست.

اما وضعیت برای جوزپه روسی امیدوار کننده بوده و این بازیکن جلو تر از برنامه زمانی درمان خود پیش می رود. پپیتو شب گذشته ملاقات نهایی خود با پروفسور ریچارد استیدمن را در کولورادو امریکا با موفقیت پشت سر گذشته و این پزشک متخصص جواب مثبت را برای بازگشت روسی به تمرینات صادر کرد. بدین ترتیب روسی به احتمال فراوان این هفته به فلورانس باز می گردد تا دوره دوم درمان خود را آغاز کرده و سپس برای بازگشت به میادین آماده شود. البته این دوره دوم چیزی در حدود 30 تا 40 روز به طول خواهد انجامید و مهاجم 27 ساله فیورنتینا می تواند در دیدار فینال جام حذفی به میدان برود. ضمن اینکه حضور وی در جام جهانی نیز بسیار محتمل خواهد بود.