اخبار :: اخبار باشگاه

پپیتو به هر قیمتی به فلورانس خواهد آمد

1662 شماره اطلاع نامه : پپیتو به هر قیمتی به فلورانس خواهد آمد 1392/12/27 پپیتو به هر قیمتی به فلورانس خواهد آمد اخبار باشگاه :: اخبار پپیتو به هر قیمتی به فلورانس خواهد آمد
پپیتو به هر قیمتی به فلورانس خواهد آمد

پپیتو به هر قیمتی به فلورانس خواهد آمد

بنا بر اعلام آندره آ پاستورلو مدیر برنامه جوزپه روسی، این بازیکن مصدوم به فلورانس باز خواهد گشت تا دیدار فیورنتینا مقابل یوونتوس را در ورزشگاه آرتمیو فرانکی از نزدیک مشاهده کند.
 

مهاجم 27 ساله فیورنتینا در ژانویه دچار مصدومیت شده و تا امروز برای پشت سر گذاشتن مرحله اول درمان خود در امریکا به سر می برد ولی طی خبری که چند روز منتشر شد، این بازیکن مشکلی برای بازگشت به فلورانس و شروع دور دوم مرحله درمان خود که شامل تمرینات ویژه نیز خواهد بود، ندارد. پاستورلو امروز در مصاحبه با TGR Toscana ضمن تایید این صحبت ها، از حضور روسی در آرتمیو فرانکی برای دیدار مقابل یوونتوس نیز خبر داده است:

"من امروز با سران باشگاه در مورد زمان بازگشت بپه (روسی) صحبت کردم. پپیتو روز پنجشنبه در فلورانس خواهد بود و می خواهد به هر قیمتی که شده برای بازی با یوونتوس در ورزشگاه حضور داشته باشد. او در امریکا تمامی بازی ها را از تلویزیون مشاهده کرد ولی حالا زمان بازگشت است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا او در سریع ترین زمان ممکن آماده شود و به احتمال فراوان می تواند در اواخر ماه آوریل (حدود 40 روز دیگر) به میادین بازگردد، هرچند که برای پیش بینی کردن خیلی زود است. جام جهانی؟ در حال حاضر هدف ما حضور او در میدان با پیراهن فیورنتیناست."

اما روسی تنها مهمان ویژه دیدار حساس رقابت های لیگ اروپا نیست. آندره آ دلاواله رییس باشگاه که طبق معمول برای این بازی خود را به ورزشگاه خواهد رساند و گفته می شود احتمال حضور برادر بزرگتر وی، دیگو دلاواله نیز وجود دارد. ضمن اینکه متئو رنزی شهردار سابق فلورانس و نخست وزیر کشور ایتالیا هم پس از انجام چند ملاقات اروپایی، به احتمال فراوان خود را به فلورانس می رساند تا دیدار پنجشنبه شب را از دست ندهد. از سران باشگاه یوونتوس نیز به نظر می رسد فقط بپه ماروتا مدیر ورزشی آنها حضور پیدا کند و آنیلی یا الکان برای این بازی نخواهند آمد.