اخبار :: اخبار باشگاه

بی صبرانه منتظر دیدار با یوونتوس هستیم

1664 شماره اطلاع نامه : بی صبرانه منتظر دیدار با یوونتوس هستیم 1392/12/28 بی صبرانه منتظر دیدار با یوونتوس هستیم اخبار باشگاه :: اخبار بی صبرانه منتظر دیدار با یوونتوس هستیم
بی صبرانه منتظر دیدار با یوونتوس هستیم

بی صبرانه منتظر دیدار با یوونتوس هستیم

ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار باشگاه فیورنتینا ضمن اعلام این موضوع که ویولا هیچ برتری از لحاظ نتیجه نسبت به یوونتوس ندارد، مدعی شد او و هم تیمی هایش بی صبرانه منتظر نبرد حساس با بیانکونری در رقابت های لیگ اروپا می باشند.
 

هافبک 36 ساله و پر افتخار باشگاه فیورنتینا در مصاحبه ای با توتو اسپورت چاپ تورین، در مورد وضعیت تیمش در آستانه بازی بزرگ با یوونتوس در رقابت های لیگ اروپا صحبت کرد. کاپیتان سابق میلان معتقد است در یک بازی فوتبال هر چیزی امکان پذیر می باشد:

"ما بی صبرانه منتظر بازی با یوونتوس هستیم. بازیکنان در آرامش کامل به سر می برند و این می تواند یک امتیاز مثبت برای ما باشد. بوونتوس برای بازی کردن در هر رقابتی در بالاترین سطح ممکن ساخته شده و آنها از لحاظ قدرت و کیفیت بازیکنان، بهترین هستند. ما نیز گروهی هستیم که ترسی از هیچ رقیبی نداریم و هرگز اعتقاد نداریم که به دلیل تساوی 1-1 در بازی رفت، در این مسابقه نسبت به حریف از شانس بیشتر برخورداریم چون در یک بازی فوتبال هر چیزی امکان پذیر است و باید بسیار هوشیار و باهوش باشیم."

"توز؟ او یک قهرمان است که می تواند در بازی تفاوت ایجاد کرده و تعیین کننده باشد. ضمن اینکه به بازی کردن در چنین رقابت هایی کاملا عادت دارد. تمدید قرارداد؟ باشگاه به خوبی از خواسته های من آگاه است و باید در این مورد صحبت کنیم. من از انتخاب فیورنتینا  کاملا راضی هستم. شرایط میلان؟ من نمی توانم در مورد وضعیت باشگاه میلان صحبت کنم چون فقط به بازی فیورنتینا و یوونتوس فکر می کنم. گومز؟ هنوز با بهترین فرم خود فاصله دارد اما گل هایی که به ثمر رسانده نشان از بهبودی و پیشرفت او می باشد. هوارد وب؟ مشکلی نیست چون او یک داور بسیار باتجربه است."