اخبار :: اخبار باشگاه

حمایت شدید باتی گل از ویولا در آستانه دیدار با یوونتوس

1665 شماره اطلاع نامه : حمایت شدید باتی گل از ویولا در آستانه دیدار با یوونتوس 1392/12/28 حمایت شدید باتی گل از ویولا در آستانه دیدار با یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار حمایت شدید باتی گل از ویولا در آستانه دیدار با یوونتوس
حمایت شدید باتی گل از ویولا در آستانه دیدار با یوونتوس

حمایت شدید باتی گل از ویولا در آستانه دیدار با یوونتوس

گابریل عمر باتیستوتا کاپیتان افسانه ای باشگاه فیورنتینا در آستانه دیدار تیم سابقش در برابر یوونتوس مدعی شد این نبرد هرگز مانند سایر دیدار ها نمی شود و به همین دلیل به بازیکنان فعلی ویولا غبطه می خورد.
 

ستاره آرژانتینی سابق فیورنتینا که دورانی طلایی را در فلورانس سپری کرد در مصاحبه ای مفصل با Radio Lady، اعلام کرد ویولا همه شرایط لازم برای پیروزی مقابل یوونتوس و حتی صعود به فینال رقابت های لیگ اروپا را دارد:

"بازی مقابل یوونتوس هیچ وقت شبیه دیگر بازی ها نیست به همین دلیل شور و اشتیاق بسیار زیادی برای این دیدار در بین هواداران وجود دارد. من کمی به بازیکنان فعلی تیم فیورنتینا حسودی می کنم چون خیلی دوست داشتم عضوی از این تیم باشم. به نظر من ویولا می تواند راهی دور بعدی شود و فقط کافیست بازی همیشگی خودشان را انجام دهند، حتی اگر تیم مقابل رقیب قدرتمندی باشد. بازیکنان باید اعتماد به نفس داشته باشند و من مطمئن هستم که بازی فوق العاده ای را انجام خواهند داد."

"اگر فیورنتینا بتواند راهی فینال لیگ اروپا شود، من تمام تلاش خود برای حضور در ورزشگاه برای آن بازی را انجام خواهم داد. البته بهتر است قول ندهم چون احتمال فینالیست شدن فیورنتینا خیلی زیاد است و من نمی خواهم قول داده باشم (با خنده). توز؟ او یک قهرمان است و هر کاری برای صعود یوونتوس انجام خواهد داد پس باید خیلی مراقب او باشند. گومز؟ نمی دانم در چه وضعیتی از لحاظ فیزیکی قرار دارد ولی چنین شرایطی پس از یک مصدومیت طبیعی می باشد و امیدوارم خیلی زود بار دیگر آماده شود."

"گونزالو؟ در آرژانتین، صحبت برای حضور او در تیم ملی تقریبا بسته شده است. مربی تیم ملی ایده های مشخصی دارد و به نظر نمی رسد قصد ایجاد تغییراتی را داشته باشد. آرایش هواداران روی سکو ها؟ هواداران فیورنتینا معمولا بهترین و زیباترین تصاویر را روی سکو ها می سازند و من باید از آنها به دلیل فضا های زیبایی که در زمان بازی من ساخته می شد، تشکر کنم. گزارشگر در جام جهانی؟ نه، فکر نمی کنم چون می خواهم در خانه باشم."