اخبار :: اخبار باشگاه

ملاقات سران دو باشگاه در آستانه نبرد بزرگ

1668 شماره اطلاع نامه : ملاقات سران دو باشگاه در آستانه نبرد بزرگ 1392/12/29 ملاقات سران دو باشگاه در آستانه نبرد بزرگ اخبار باشگاه :: اخبار ملاقات سران دو باشگاه در آستانه نبرد بزرگ
ملاقات سران دو باشگاه در آستانه نبرد بزرگ

ملاقات سران دو باشگاه در آستانه نبرد بزرگ

در حالی که همگان منتظر دیدار حساس فیورنتینا و یوونتوس در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس هستند، امروز در اتفاقی عجیب سران این دو باشگاه پس از چیزی نزدیک به 2 سال با یکدیگر دور یک میز نشسته و به نظر می رسد قصد از سرگیری روابط را داشته باشند.
 

تمام شهر فلورانس امروز پر از شور و هیجان برای دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا می باشد و در این بین دو اتفاق ویژه نیز باعث افزایش حساسیت و گرمای رویدار مهم امشب شده است. ابتدا بازگشت جوزپه روسی به فلورانس که با استقبال مردم و سران باشگاه فیورنتینا روبرو شده و طبق برنامه خود را به دیدار با یوونتوس رسانده تا از نزدیک شاهد عملکرد هم تیمی های خود در بازی امشب باشد. پپیتو در صحبتی کوتاه گفته است: "خیلی خوبم و از بازگشت به فلورانس واقعا خوشحالم. فقط به بازی مهم امشب فکر می کنم و امیدوارم به پیروزی برسیم."

اما اتفاق دیگر ملاقات سران دو باشگاه فیورنتینا و یوونتوس می باشد. آندره آ دلاواله و ماریو کونینی از ویولا به همراه آندره آ آنیلی و بپه ماروتا از یووه در هتل Villa Cora گرد هم آمده و در مورد موضوعاتی که هنوز مشخص نیست به صحبت پرداختند. رسانه ها از روز گذشته در مورد آشتی دو باشگاه صحبت به میان آورده اند ولی پس از اتمام این جلسه هیچ کدام از افراد مصاحبه ای انجام نداده و فقط آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا بود که چند جمله کوتاه در مورد این ملاقات بیان کرد:

"اتفاق خاصی نیفتاد ولی ملاقات بسیار خوبی بود و برخی از مسائل را با یوونتوس روشن کردیم. حالا فقط به بازی امشب فکر می کنیم و امیدوارم تمامی اتفاقا گذشته فراموش شود." بدین ترتیب می توان منتظر از سرگیری روابط کاری و اداری بین دو باشگاه در خارج و داخل زمین فوتبال باشیم که به مدت نزدیک به دو سال و پس از اتفاقات مربوط به دیمیتار برباتوف و استوان یووتیچ به طور کامل متوقف شده بود. اما با این حال نمی توان انتظار داشت که روابط طرفداران دو تیم نیز از حالت دشمنی خارج شود.