اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید و تشکر مونتلا و برادران دلاواله از عملکرد بازیکنان و حمایت هواداران

1669 شماره اطلاع نامه : تمجید و تشکر مونتلا و برادران دلاواله از عملکرد بازیکنان و حمایت هواداران 1393/01/02 تمجید و تشکر مونتلا و برادران دلاواله از عملکرد بازیکنان و حمایت هواداران اخبار باشگاه :: اخبار تمجید و تشکر مونتلا و برادران دلاواله از عملکرد بازیکنان و حمایت هواداران
تمجید و تشکر مونتلا و برادران دلاواله از عملکرد بازیکنان و حمایت هواداران

تمجید و تشکر مونتلا و برادران دلاواله از عملکرد بازیکنان و حمایت هواداران

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا به تمجید از عملکرد عالی شاگردانش در برابر یوونتوس پرداخته و از هواداران نیز برای حمایتشان تشکر کرد. برادران دلاواله نیز از مربی و بازیکنان تعریف کرده و مدعی شدند فیورنتینا دیر یا زود یک جام را فتح خواهد کرد.
 

شکست فیورنتینا در برابر یوونتوس در بازی برگشت لیگ اروپا که منجر به حذف ویولا از این رقابت ها شد نیز باعث نشده که مربی و مالکان باشگاه از عملکرد فوق العاده بازیکنان چشم پوشی کنند. مونتلا و برادران دلاواله پس از این دیدار در مصاحبه هایی جداگانه به تمجید از بازیکنان و تماشاگران پرداخته اند:

وینچنزو مونتلا: "فوتبال از اتفاقات ساخته می شود و در این بین یوونتوس بهتر از موقعیت های خود توسط پیرلو استفاده کرده و به برتری رسید. برای یک روز تلخی این شکست همراه ما خواهد بود ولی پس از آن باید به سایر اهدافمان فکر کنیم و فراموش نکنیم که تا اینجا چه کار فوق العاده ای را انجام داده ایم. حالا می خواهیم که فصل را در بالاترین رتبه ممکن به پایان برسانیم. حمایت و تشویق های هواداران حتی پس از سوت پایان بازی باعث شد به خودمان افتخار کنیم و این یک نشانه دیگر برای ما بود که بدانیم هواداران چقدر به تیم نزدیک هستند. کوادرادو؟ او برای حدود 10 متر عقب تر از جای همیشگی خود بازی کرد اما عملکردی فوق العاده مقابل آساموا داشت و به او تبریک می گویم."

آندره آ دلاواله: "من باید از بازیکنان و مربی تعریف کنم چون ما می توانستیم در نیمه اول به راحتی 2-0 به پیروزی برسیم. ما واقعا می توانستیم صعود کنیم اما ما یک بار دیگر با یک مصدومیت که این بار برای پیزارو اتفاق افتاد روبرو شدیم. من نسبت به عملکرد تیم تا اینجا احساس غرور می کنم و می توانیم بیشتر از این نیز کسب کنیم. این تیم در ماه سپتامبر برای رسیدن به چیز هایی بزرگ ساخته شده و ما شایسته صعود بودیم. باید از بازیکنان و مربی به دلیل عملکردشان تشکر کنم. ما با یوونتوسی ها در میدان دشمن هستیم نه خارج از میدان و همانند آنها از ملاقاتی که انجام شد، خوشحال هستم."

دیگو دلاواله: "بازی بسیار خوبی بود و ما بسیار عالی بازی کردیم. فیورنتینا با بزرگی خاصی فوتبال بازی کرد و به همین دلیل آنها شایسته تعریف کردن هستند. کارت قرمز گونزالو که با گل یوونتوس همراه شد، همه چیز را تغییر داد با این حال من اطمینان می دهم که فیورنتینا دیر یا زود یک جام را فتح خواهد کرد."