اخبار :: اخبار باشگاه

بازی خوبی را انجام دادیم ؛ به رتبه سوم باور داریم

1673 شماره اطلاع نامه : بازی خوبی را انجام دادیم ؛ به رتبه سوم باور داریم 1393/01/04 بازی خوبی را انجام دادیم ؛ به رتبه سوم باور داریم اخبار باشگاه :: اخبار بازی خوبی را انجام دادیم ؛ به رتبه سوم باور داریم
بازی خوبی را انجام دادیم ؛ به رتبه سوم باور داریم

بازی خوبی را انجام دادیم ؛ به رتبه سوم باور داریم

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی ارزشمند در برابر ناپولی ضمن تمجید از شاگردانش عنوان کرد تیمش خواستار رسیدن به رتبه سوم جدول می باشد و باید به این موضوع باور داشته باشند.
 

ویولا در نبرد با رقیب مستقیم خود برای رسیدن به لیگ قهرمانان سال آینده موفق عمل کرده و با کسب پیروزی مقابل ناپولی به فاصله 7 امتیازی این تیم رسید. مونتلا قبول دارد که ناپولی نیز بازی خوبی را انجام داده ولی تیمش را شایسته پیروزی در این مسابقه دانسته است:

"در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم ولی این ناپولی بود که توسط مهاجمانش ما را تحت فشار قرار داد. کارت قرمز بازیکن حریف کار ما را راحت تر کرد ولی این ها اتفاقاتی هستند که همیشه در جریان فوتبال رخ می دهند. بازی سختی بود و ناپولی فوتبالی را ارائه کرد که انتظارش را نداشتیم و با بازیکنان زیادی دفاع می کرد. با این حال هر نتیجه ای برای این بازی امکان پذیر بود و می توانستیم حتی شکست بخوریم."

"سعی کردیم بیشتر از کناره ها که نقطه ضعف حریف بود فشار وارد کنیم که نتیجه داد و ایلیچیچ نیز بازی خوبی را بین خطوط از خود به نمایش گذاشت. این نتیجه فوق العاده عالی بود و وظیفه ما این است که همواره بهترین نمایش خود را ارائه کنیم. ما باید فاصله خود را با تیم های پایین تر افزایش داده و به تیم های بالاتر از خود نزدیک شویم چون اعتقاد داریم که می توانیم به رتبه سوم جدول برسیم و باید آن را باور داشته باشیم. گومز؟ واقعا متاسفم، ما در طول فصل هرگز خوش شانس نبودیم و فقط می توانیم نسبت به مصدومیت او خوش بین باشیم."

"آکوییلانی؟ او می تواند بازی گردان اصلی ما باشد و در زمان نبودن پیزارو، من او را ترجیح می دهم. کوادرادو؟ اگر می خواهید همیشه تیم بزرگی بمانید باید بازیکنان خوب خود را حفظ کنید. نتو؟ از عملکرد او خوشحالم و می دانم که بهتر از این هم می تواند باشد. به این تیم افتخار می کنم چون بازیکنان هرگز من را نا امید نکرده اند. حالا به دو بازی بعدی فکر می کنیم و پس از آن فقط هفته ای یک بازی را پیش رو خواهیم داشت که مطمئنا می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم."