اخبار :: اخبار باشگاه

نتیجه تساوی عادلانه بود ؛ از یوونتوس حمایت نمی کنم

1679 شماره اطلاع نامه : نتیجه تساوی عادلانه بود ؛ از یوونتوس حمایت نمی کنم 1393/01/10 نتیجه تساوی عادلانه بود ؛ از یوونتوس حمایت نمی کنم اخبار باشگاه :: اخبار نتیجه تساوی عادلانه بود ؛ از یوونتوس حمایت نمی کنم
نتیجه تساوی عادلانه بود ؛ از یوونتوس حمایت نمی کنم

نتیجه تساوی عادلانه بود ؛ از یوونتوس حمایت نمی کنم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است تساوی در دیدار خارج از خانه مقابل تیمش سابقش سمپدوریا کاملا عادلانه بوده ولی از یوونتوس برای شکست دادن ناپولی حمایت نخواهد کرد.
 

تیم فیورنتینا با کسب تساوی بدون گل در مقابل سمپدوریا فاصله امتیازی خود با ناپولی را به 9 کاهش داد ولی ناپلی ها امشب در دیدار حساس مقابل یوونتوس قرار خواهند گرفت. با این وجود مونتلا قصد طرفداری از یوونتوس را در آستانه این دیدار ندارد. مربی جوان ویولا از بازیکنانش به دلیل نمایش خوب مقابل سمپدوریا نیز قدردانی کرده اما معتقد است نتیجه تساوی عادلانه بوده است:

"بازی خوبی بود و فکر می کنم نتیجه تساوی نیز عادلانه بود. از روش بازی تیم راضی هستم و تا آخر نیز برای گلزنی تلاش کردیم و فکر کنم می توانیم بهتر شویم. متری؟ با وجود موقعیت های خوبی که دارد در گلزنی ناموفق است ولی خودش را به خوبی در فرصت گلزنی قرار می دهد. با این حال باید با آرامش بیشتری کار کند تا بار دیگر بتواند گل بزند. کوادرادو؟ در خط دفاعی بازی کرد ولی نمایش بسیار خوبی داشت. او هر کاری می تواند انجام دهد به خصوص اگر نفوذ کند. روسی و گومز؟ خوشحال می شوم اگر حداقل یکی از آنها را برای فینال جام حذفی در اختیار داشته باشم ولی حضور هر دوی آنها پیش از جام جهانی ضروری به نظر می رسد."

"ولسکی برای فصل آینده؟ در طول سال پیشرفت بسیار زیادی داشته و توانسته فضای لازم را برای خودش به وجود بیاورد. اگر به همین شکل ادامه دهد به بازیکنی مهم برای ما تبدیل خواهد شد و فکر می کنم بهتر باشد در کنار ما بماند. ناپولی-یوونتوس؟ برای ما بهتر است که یوونتوس برنده شود ولی من هرگز از تیمی بر ضد ناپولی حمایت نخواهم کرد و شاید حتی بازی را نیز تماشا نکنم. رتبه سوم؟ ما فعلا باید به فکر تثبیت رتبه چهارم باشیم چون فاصله زیادی با رتبه سوم داریم ولی رو به جلو پیش خواهیم رفت. وارگاس؟ شاید بیش از حد به توپ محکم ضربه زد و باعث شد توپ به تیر برخورد کند."