اخبار :: اخبار باشگاه

کاپیتان افسانه ای بنفش ها 60 ساله شد

1680 شماره اطلاع نامه : کاپیتان افسانه ای بنفش ها 60 ساله شد 1393/01/12 کاپیتان افسانه ای بنفش ها 60 ساله شد اخبار باشگاه :: اخبار کاپیتان افسانه ای بنفش ها 60 ساله شد
کاپیتان افسانه ای بنفش ها 60 ساله شد

کاپیتان افسانه ای بنفش ها 60 ساله شد

جانکارلو آنتونیونی کاپیتان افسانه ای باشگاه فیورنتینا در جشن تولد 60 سالگی خود مدعی شد تیم ملی فوتبال ایتالیا با چزاره پراندلی در جام جهانی عملکردی موفقیت آمیز خواهد داشت.
 

شماره 10 سابق فیورنتینا که سابقه قهرمانی با آتزوری در جام جهانی را نیز در کارنامه خود دارد، امروز 60 ساله شده و در جشن تولد خود که در حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد به صحبت در مورد باشگاه فیورنتینا و تیم ملی ایتالیا پرداخت:

"نمی دانم اگر امروز فوتبال بازی می کردم باز هم فیورنتینا را برای همیشه انتخاب می کردم یا خیر، چون همه چیز تغییر کرده است. هنوز هم خیلی ها از من می پرسند چرا فیورنتینا را انتخاب کردم ولی اینجا برای من متفاوت بود و من یک انتخاب برای تمام زندگی ام داشتم. فیورنتینای امروز؟ تیمی که دو سال عالی را سپری کرده و امیدوارم به همین شکل نیز به کار ادامه دهد. اگر بازیکنان مناسبی خریداری شده و تیم پیشرفت کند می توانند با بهترین ها نیز به رقابت بپردازند. فعالیت در فیورنتینا؟ خانواده دلاواله برای 11 سال مدیریت باشگاه را در اختیار داشتند ولی تا الان درخواستی نشده است. با این حال همیشه فرصت های دیگری نیز در فوتبال وجود دارند."

"پراندلی به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده و در ذهنش برنامه های جاه طلبانه ای وجود دارد، ما (ایتالیا) می توانیم در بین 4 تیم برتر جام جهانی 2014 باشیم. بوفون هرگز پیر نمی شود و مانند دینو زوف است. خط دفاعی قدرتمندی داریم و در خط میانی هم بزرگانی چون پیرلو حضور دارند و سایرین هم در کلاس جهانی بازی می کنند. با این حال باید به دو مسئله امیدوار باشیم، اول پیشرفت بالوتلی و دوم بازگشت و آمادگی جوزپه روسی، قهرمانی که می تواند در بازی تفاوت ایجاد کند. من تضمین می کنم که در جام جهانی تیم هایی مثل برزیل، اسپانیا و آرژانتین تا حد امکان دیر تر با ایتالیا روبرو خواهند شد. توتی؟ مطمئنا برزیل هم منتظر حضور او خواهد بود چون او هرچه پیرتر می شود بهتر می شود."