اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کابول و بوناونتورا در نزدیکی ویولا ؛ تلاش برای خدیرا، موساکیو و فازیو

1682 شماره اطلاع نامه : کابول و بوناونتورا در نزدیکی ویولا ؛ تلاش برای خدیرا، موساکیو و فازیو 1393/01/16 کابول و بوناونتورا در نزدیکی ویولا ؛ تلاش برای خدیرا، موساکیو و فازیو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کابول و بوناونتورا در نزدیکی ویولا ؛ تلاش برای خدیرا، موساکیو و فازیو
کابول و بوناونتورا در نزدیکی ویولا ؛ تلاش برای خدیرا، موساکیو و فازیو

کابول و بوناونتورا در نزدیکی ویولا ؛ تلاش برای خدیرا، موساکیو و فازیو

بر اساس گزارش های رسیده از کشور ایتالیا، تیم فیورنتینا به خرید یونس کابول مدافع تیم تاتنهام و جاکومو بوناونتورا هافبک تیم آتالانتا بسیار نزدیک شده و مذاکرات برای جذب سامی خدیرا، متئو موساکیو و فدریکو فازیو سه ستاره از لا لیگا را نیز به زودی آغاز خواهد کرد.
 

روزنامه لا نازیونه امروز در گزارشی مدعی شد ویولا در رقابت با آرسنال برای خرید یونس کابول مدافع فرانسوی قرار داشته و از شانس زیادی برای جذب این بازیکن برخوردار است. این مدافع 28 ساله در ماه های پایانی قرارداد خود با تیم تاتنهام بوده و می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شود. البته صحت این خبر هنوز تایید نشده ولی تلاش باشگاه در زمستان و تابستان گذشته برای خرید کابول نشان از جدی بودن علاقه کادر فنی به این مدافع تنومند دارد.

اما غیر از کابول، بازیکنان دیگری نیز مورد توجه دانیله پراده و ادواردو ماچیا نیز قرار گرفته اند. خبر های رسیده حاکی از آن است که جاکومو بوناونتورا ستاره جوان تیم آتالانتا در آستانه پیوستن به فیورنتینا قرار دارد و نماینده ای از باشگاه فیورنتینا نیز به زودی راهی اسپانیا می شود تا مذاکرات برای جذب سه ستاره از لیگ این کشور را آغاز کند. اولین نفر سامی خدیرا هافبک آلمانی و مصدوم تیم رئال مادرید می باشد که مدت زیادیست دور از میادین بوده و به احتمال زیاد در انتهای فصل از این تیم مادریدی جدا خواهد شد.

نفرات دیگر دو پدید فوتبال آرژانتین در لیگ اسپانیا هستند. این دو بازیکن متئو موساکیو از ویارئال و فدریکو فازیو از سویا می باشند که نفر اول در زمستان گذشته نیز به طور جدی توسط ادواردو ماچیا دنبال می شد. البته فیورنتینا برای جذب این دو مدافع آرژانتینی رقبای سرسختی چون بارسلونا را نیز پیش روی خود می بیند ولی شاید محرومیت بارسا از فعالیت های نقل و انتقالاتی بتواند باعث افزایش شانس ویولا برای جذب این بازیکنان شود.