اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت سران باشگاه از عملکرد تیم ؛ ایده های مشخصی داریم

1686 شماره اطلاع نامه : رضایت سران باشگاه از عملکرد تیم ؛ ایده های مشخصی داریم 1393/01/18 رضایت سران باشگاه از عملکرد تیم ؛ ایده های مشخصی داریم اخبار باشگاه :: اخبار رضایت سران باشگاه از عملکرد تیم ؛ ایده های مشخصی داریم
رضایت سران باشگاه از عملکرد تیم ؛ ایده های مشخصی داریم

رضایت سران باشگاه از عملکرد تیم ؛ ایده های مشخصی داریم

سران باشگاه فیورنتینا پس از پیروزی مقابل اودینزه تاکید کردند که هر گونه صحبت در مورد نقل و انتقالات به پس از برگزاری دیدار فینال جام حذفی در برابر ناپولی موکول خواهد شد.
 

آندره آ دلاواله، دانیله پراده و ساندرو منکوچی در صحبت هایی جداگانه از اولویت باشگاه برای حفظ و تثبیت رتبه چهارم جدول سخن گفتند:

دلاواله: "ما هنوز برای رتبه چهارم جدول می جنگیم ولی فاصله 5 امتیازی به ما حاشیه امنیت زیادی خواهد داد و از این بابت خوشحال هستیم. کوادرادو؟ او می توانست یک گل دیگر هم به ثمر برساند. از امروز تا بعد از بازی فینال جام حذفی مقابل ناپولی هرگز صحبتی در مورد نقل و انتقالات نخواهیم کرد. باشگاه در مورد این موضوعات ایده های مشخصی دارد و این دیدار فرصتی عالی برای ثبت در تاریخ می باشد. در لیگ نیز به دنبال قطعی کردن رتبه چهارم خود خواهیم بود. متوس؟ پیشرفت خیلی خوبی داشته ولی نباید به او فشار وارد کنیم. ما بازیکنان جوان زیادی داریم که در زمان خود شکوفا خواهند شد. لوکا تونی؟ او بازیکنی فوق العاده است و دیدار برابر ورونا یک ضیافت فوتبالی خواهد بود."

پراده: "من یک تیم خوب را در زمین دیدم و این نشانه خوبی است که به نظرم این روند از دیدار مقابل سمپدوریا آغاز شد. ما با وجود مصدومان زیادی که داریم خوب کار کرده ایم و به این پیروزی را به تمامی بازیکنان به خصوص متوس رایدر که انگیزه و اشتیاق خود را برای درخشش در فیورنتینا به اثبات رساند، تبریک می گویم. متوس فصل آینده نیز با ما خواهد بود و او آینده فیورنتیناست. حالا باید این پیروزی را پشت سر گذاشته و یک هفته فرصت داریم تا برای دیدار بعدی خود را آماده کنیم. کوادرادو؟ تا الان هیچ صحبتی در مورد آینده او نداشتیم و تمامی مذاکرات در خصوص نقل و انتقالات به بعد از دیدار فینال جام حذفی موکول خواهد شد. موریل؟ صادقانه بگویم که تا حالا هرگز برای خرید او تلاش نکرده ایم."

منکوچی: "پس از پیروزی مقابل اودینزه حالا باید هفته به هفته بازی ها را دنبال کرده و برای پیروزی تلاش کنیم. هدف اصلی ما تثبیت رتبه چهارم می باشد و تا آخرین لحظه نیز برای رسیدن به رتبه سوم تلاش خواهیم کرد، چون هر چیزی در فوتبال امکان پذیر است. تیم هایی چون اینتر و پارما پشت سر ما قرار دارند و خیلی باید مراقب نزدیک شدن آنها باشیم."