اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

بارسا و منچستر به دنبال کوادرادو ؛ نانی در فلورانس ؟

1688 شماره اطلاع نامه : بارسا و منچستر به دنبال کوادرادو ؛ نانی در فلورانس ؟ 1393/01/18 بارسا و منچستر به دنبال کوادرادو ؛ نانی در فلورانس ؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار بارسا و منچستر به دنبال کوادرادو ؛ نانی در فلورانس ؟
بارسا و منچستر به دنبال کوادرادو ؛ نانی در فلورانس ؟

بارسا و منچستر به دنبال کوادرادو ؛ نانی در فلورانس ؟

خبر های رسیده از ایتالیا نشان می دهد که نمایندگانی از دو تیم بارسلونا و منچستر یونایتد در جریان دیدار فیورنتینا در برابر اودینزه در ورزشگاه آرتمیو فرانکی حضور داشتند تا وضعیت خوان کوادرادو را از نزدیک مشاهده و بررسی کنند. مدیر برنامه نانی ستاره منچستر نیز از احتمال پیوستن این بازیکن به فیورنتینا صحبت کرده است.
 

به گزارش توتو مرکاتو وب و لا نازیونه، روز گذشته و در جریان پیروزی ویولا بر اودینزه دو مهمان ویژه نیز در ورزشگاه آرتمیو فرانکی حضور داشتند. نمایندگان دو باشگاه بزرگ فوتبال اروپا یعنی بارسلونا و منچستر یونایتد به فلورانس سفر کرده بودند تا عملکرد خوان کوادرادو را از نزدیک زیر نظر داشته باشند که به احتمال فراوان وینگر کلمبیایی ویولا با یک گل، گرفتن یک پنالتی و ارائه یک بازی درخشان، به خوبی نظر این افراد را جلب کرده است. در گذشته نیز تیم های یوونتوس و بایرن مونیخ برای جذب بازیکن 25 ساله فیورنتینا ابراز علاقه کرده بودند و با توجه به اتفاقات اخیر، شایعات مبنی بر جدایی کوادرادو نیز به زودی افزایش پیدا خواهد کرد.

اما همزمان با انتشار این خبر، آندره آ پاستورلو مدیر برنامه های نانی وینگر منچستر یونایتد نیز مصاحبه ای انجام داده که در آن از احتمال پیوستن این بازیکن به فیورنتینا در فصل آینده صحبت به میان آمده است. پاستورلو که یکی از مدیران برنامه جوزپه روسی ستاره ویولا نیز می باشد، در مورد نانی این چنین گفته است: "در حال حاضر شرایط به گونه ایست که نانی به راحتی می تواند منچستر را ترک کند. اصلی ترین مشکل او برای پیوستن به تیم های سری آ، دستمزد بسیار زیاد او می باشد ولی او قطعا تمامی گزینه هایش را بررسی خواهد کرد. چند وقت پیش از من سوال شده بود که کدام بازیکن می تواند به ایتالیا برود و من از نانی و احتمال پیوستنش به فیورنتینا صحبت کردم."

با توجه به مطالب ذکر شده می توان انتظار داشت که بحث معاوضه خوان کوادرادو با نانی مطرح شود، اتفاقی که پیش از این در مورد معاوضه کوادرادو با شقیری از تیم بایرن نیز منتشر شده بود. یا اینکه در صورت پیوستن این بازیکن به تیمی دیگر، نانی به عنوان جانشین وی راهی فلورانس شود. به هر شکل باشگاه فیورنتینا هنوز مالکیت کامل کوادرادو را خریداری نکرده و نمی توان صحبت دقیقی در مورد این شایعات داشت. ضمن اینکه امروز سران باشگاه نیز به طور قاطعانه اعلام کردند که تا پیش از برگزاری دیدار فینال جام حذفی، صحبتی در مورد نقل و انتقالات نخواهند کرد.