اخبار :: اخبار باشگاه

سفر 30 هزار هوادار ویولا به رم !

1689 شماره اطلاع نامه : سفر 30 هزار هوادار ویولا به رم ! 1393/01/20 سفر 30 هزار هوادار ویولا به رم ! اخبار باشگاه :: اخبار سفر 30 هزار هوادار ویولا به رم !
سفر 30 هزار هوادار ویولا به رم !

سفر 30 هزار هوادار ویولا به رم !

ساندرو منکوچی از سران باشگاه فیورنتینا ضمن تمجید از عملکرد وینچنزو مونتلا و بازیکنان در این فصل، مدعی شد تیمش چیزی کمتر از ناپولی نداشته و بی صبرانه منتظر دیدار فینال جام حذفی هستند.
 

دو تیم فیورنتینا و ناپولی کمتر از یک ماه دیگر در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف هم می روند تا قهرمان جام حذفی مشخص شود. ساندرو منکوچی نیز در مصاحبه ای با Italia 7 صحبت هایی را در مورد این بازی مطرح کرد:

"فکر کنم می توانیم برای دیدار فینال جام حذفی، حدود 30 هزار نفر را با خود از فلورانس به رم ببریم حتی اگر مسئولین بلیت فروشی اعلام کرده باشند که ناپلی ها سریع تر از ما اقدام کرده اند. ما به سختی به این دیدار رسیده ایم و قطعا خودمان را با ناپولی برابر دانسته و فکر نمی کنیم که چیزی از آنها کمتر داشته باشیم. منظره خارق العاده ای خواهد بود که اتوبوس های فراوان، هواداران ما را به رم ببرند."

"ما بازیکنان زیادی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم ولی باید از وینچنزو مونتلا حمایت کرده و احتیاط او را قبول کنیم چون تیم عملکرد فوق العاده ای داشته است. ما در رتبه چهارم جدول هستیم و به فینال جام حذفی نیز رسیده ایم که این نشان می دهد ترکیب ما با وجود غایبان زیاد هنوز کاملا رقابتی می باشد. ما باید از بازیکنان برای کسب چنین موفقیت هایی در این فصل واقعا تشکر کنیم."