اخبار :: اخبار باشگاه

گونزالو 30 ساله شد ؛ عاشق فلورانس هستم

1690 شماره اطلاع نامه : گونزالو 30 ساله شد ؛ عاشق فلورانس هستم 1393/01/21 گونزالو 30 ساله شد ؛ عاشق فلورانس هستم اخبار باشگاه :: اخبار گونزالو 30 ساله شد ؛ عاشق فلورانس هستم
گونزالو 30 ساله شد ؛ عاشق فلورانس هستم

گونزالو 30 ساله شد ؛ عاشق فلورانس هستم

گونزالو رودریگز ستاره آرژانتینی تیم فیورنتینا که امروز 30 ساله شد، سخت ترین روز های زندگی ورزشی خود را زمانی دانست که از خانواده جدا شده و به اروپا آمد.
 

مدافع گلزن ویولا امروز 30 ساله شده و مصاحبه ای اختصاصی را با رادیو توسکانی انجام داد. این بازیکن در مورد ابعاد متفاوت زندگی ورزشی خود صحبت هایی را مطرح کرده است:

"شباهت های زیادی بین فوتبال ایتالیا و آرژانتین دیدم و هم وطن های زیادی نیز در اینجا دارم. در 20 سالگی به اروپا آمدم که جدایی از خانواده سخت ترین قسمت انتقال به اروپا بود. وقتی که مصدومیتی جدی داشتم، می خواستم به آرژانتین باز گردم چون دلتنگ خانواده ام بودم ولی فکر کردم ماندن در اروپا برای زندگی ورزشی ام بهتر باشد و همینطور نیز شد. قبل از پیوستن به ویارئال در نزدیکی آلمان قرار داشتم اما زبانم باعث شد به اسپانیا بروم و سپس نیز راهی ایتالیا شوم."

"فلورانس؟ بسیار زیباست و من عاشق این شهر هستم. ما کار های زیادی می توانیم در آن انجام دهیم حتی اگر کوچک باشد. آرژانتین؟ کشور زیبایی است و مکان های دیدنی زیادی دارد که من فکر می کنم بوینس آیرس بهترین باشد. غذا و موسیقی ایتالیایی؟ علاقه زیادی به گوشت خام ندارم و بیشتر آهنگ های راک گوش می دهم ولی پیش از مسابقات سبک های دیگر را انتخاب می کنم. از بین ایتالیایی ها نیز بیشتر به واسکو روسی، لیگابوئه و یووانوتی علاقه دارم."