اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت روسی و گومز به تمرینات گروهی

1691 شماره اطلاع نامه : بازگشت روسی و گومز به تمرینات گروهی 1393/01/21 بازگشت روسی و گومز به تمرینات گروهی اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت روسی و گومز به تمرینات گروهی
بازگشت روسی و گومز به تمرینات گروهی

بازگشت روسی و گومز به تمرینات گروهی

دکتر پائولو مانتی تایید کرد که جوزپه روسی و ماریو گومز می توانند از هفته آینده و البته به شرط احتیاط، به جمع سایر نفرات اضافه شده و تمرینات گروهی را آغاز کنند.
 

پزشک باشگاه فیورنتینا در مصاحبه ای به تشریح وضعیت سه مهاجم مصدوم تیم پرداخته و عنوان کرده احتمال حضور گومز و روسی در دیدار فینال جام بسیار زیاد است. با این حال آنته ربیچ هنوز به زمان بیشتری برای آمادگی کامل نیاز دارد:

"روسی؟ سه ماه از مصدومیت روسی می گذرد و ما در نزدیکی پایان آخرین مرحله درمانی او هستیم. او به مدت 2 هفته کار های سبک میدانی و تمرینات مخصوصی را انجام داده و حالا می تواند از هفته آینده به تمرینات گروهی اضافه شود اما باید مراقب برخورد ها باشد. باید بررسی کنیم که زانوی او چگونه واکنش نشان می دهد و هدف ما این است که او را برای دیدار فینال جام حذفی به وضعیت کاملا مناسبی برسانیم."

"گومز؟ مصدومیت او خیلی خفیف تر از آسیب دیدگی گذشته بود و از هفته آینده تمرینات گروهی را شروع می کند ولی باز هم زیر نظر خواهد بود. هدف او نیز حضور در فینال جام حذفی با آمادگی کامل می باشد. ربیچ؟ در ژانويه با مصدومیت از ناحیه انگشت پا روبرو شده و هنوز هم موقع ضربه زدن درد احساس می کند. هنوز به درمان بیشتر برای رهایی کامل از مصدومیت نیاز دارد."