اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا به دنبال شکست دادن تونی ؛ بازی بسیار زیبایی خواهد شد

1694 شماره اطلاع نامه : مونتلا به دنبال شکست دادن تونی ؛ بازی بسیار زیبایی خواهد شد 1393/01/23 مونتلا به دنبال شکست دادن تونی ؛ بازی بسیار زیبایی خواهد شد اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا به دنبال شکست دادن تونی ؛ بازی بسیار زیبایی خواهد شد
مونتلا به دنبال شکست دادن تونی ؛ بازی بسیار زیبایی خواهد شد

مونتلا به دنبال شکست دادن تونی ؛ بازی بسیار زیبایی خواهد شد

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد در برابر ورونا ابراز امیدواری کرده مدافعان تیمش بر لوکا تونی غلبه کرده و اجازه گلزنی را به این مهاجم ندهند. وی همچنین بار دیگر تاکید کرد که هدف تیم برای این فصل حفظ رتبه چهارم جدول خواهد بود.
 

دو تیم ورونا و فیورنتینا فردا عصر در ورزشگاه بنته گودی شهر ورونا در حالی به مصاف هم خواهند رفت که رویارویی تونی و رومولو دو ستاره ورونا با تیم سابقشان به یکی از حاشیه های اصلی این دیدار تبدیل شده است:

"ما می خواهیم جای خود در رتبه چهارم را تثبیت کنیم و حتی به دنبال بهتر کردن آن باشیم. مطمعنا بازی بسیار زیبایی را در برابر ورونا خواهیم داشت چون آنها فوتبال خیلی خوبی را به نمایش می گذارند و ما باید بر آنها غلبه کنیم. لوکا تونی؟ فکر کنم تیم مناسبی را انتخاب کرد. او در تیم ما نشان داد که هنوز یک بازیکن حرفه ای بزرگ است و برای او واقعا خوشحال هستم. ما بررسی کردیم که با داشتن جوزپه روسی و ماریو گومز فرصت کمی در اختیار لوکا قرار خواهد گرفت ولی مصدومیت ها باعث شد اتفاقات دیگری رخ دهد. او پاهای بلندی دارد و به مدافعان خواهم گفت که در کنار او شانه به شانه بمانند و او را روی هوا شکست بدهند (با خنده)."

"اما جدای از شوخی من فکر می کنم نقطه قوت لوکا این است که در هر موقعیتی می تواند گلزنی کند و ضربات نهایی بسیار خوبی دارد. رومولو؟ فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی را با ما داشت ولی او را به ورونا فرستادیم چون فکر می کردیم در آنجا می تواند به خوبی پیشرفت کند. برناردسکی در تیم ملی؟ اگر بازیکنان جوان شانسی دارند باید به آنها فرصت بدهیم. من هرگز مخالف جوانان نیستم اگر واقعا توانایی های قابل توجهی داشته باشند. گومز و روسی؟ خوشحالم که در کنار ما تمرین می کنند ولی نباید در مورد روسی خطر کنیم و گومز هم هنوز با سایر بازیکنان تمرینی نداشته است. نمی توان نظری در مورد حضور آنها در فینال جام حذفی داشت."

"متری؟ شاید من باید زیاد در مورد او نگران باشم (با خنده). من می خواهم ترکیب آماده ای را برای فینال جام حذفی داشته باشم و متری نیز در وضعیت خوبی قرار دارد. کوادرادو؟ توانایی بازی کردن در پست های زیادی را دارد ولی ما وقتی ترکیبی را آماده می کنیم به شرایط یک بازیکن نگاه نمی کنیم و کل تیم را در نظر می گیریم. ماتی؟ همچنان به تنهایی تمرین می کند و برای بازی فردا دعوت نخواهد شد. وضعیت خط میانی؟ آکوییلانی کاملا سرحال و آماده شده و بورخا نیز در حال بهبودی می باشد."