اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ تیم پیشرفت زیادی داشته است

1696 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ تیم پیشرفت زیادی داشته است 1393/01/24 تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ تیم پیشرفت زیادی داشته است اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ تیم پیشرفت زیادی داشته است
تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ تیم پیشرفت زیادی داشته است

تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ تیم پیشرفت زیادی داشته است

پیروزی پر گل برابر ورونا باعث شده تا وینچنزو مونتلا به تمجید از عملکرد شاگردانش به خصوص آلبرتو آکوییلانی پرداخته و اذعان کند که تیم از لحاظ روانی و شخصیتی پیشرفت زیادی کرده است.
 

8 گل در جشنواره گل ورزشگاه بنته گودی، هزارمین پیروزی فیورنتینا را در تاریخ رقابت های سری آ به ارمغان آورده و مونتلا را مجبور به تحسین از عملکرد تیمش کرد. مونتلا هنوز هم جای خالی روسی و گومز را در تیم احساس می کند ولی معتقد است سایر بازیکنان در این شرایط پیشرفت کرده اند:

"دیدار خیلی خوبی برای ما بود و بسیار تاکتیکی بازی کردیم. همیشه در جریان بازی حضور داشتیم حتی زمانی که یک گل عقب بودیم. من می توانم خوردن گل های زیاد را قبول کنم و عاشق این سبک فوتبال تیم هستم. مدافعین حریف در ابتدا بسیار عالی کار کردند ولی ما موفق شدیم فضا های مناسبی را پیدا کنیم و فکر می کنم پیروزی بزرگی را کسب کردیم. آکوییلانی در تیم ملی؟ او امروز تقریبا یک نمایش بی نقص را ارائه کرد ولی پراندلی خودش به خوبی می داند که به چه بازیکنی برای تیم ملی نیاز دارد. پنالتی متری؟ پنالتی زن تیم ما گونزالو است ولی خیلی کار خوبی بود که این فرصت را در اختیار متری قرار داد تا یک گل مهم را به ثمر برساند."

"مشکلات فوتبال ایتالیا؟ ما از لحاظ تاکتیکی همیشه عالی بوده ایم و فکر می کنم فاکتور اصلی که باعث برتری لیگ های دیگر شده، وضعیت ورزشگاه های آنهاست، چیزی که هنوز در ایتالیا به آن نرسیده ایم. دیدار با رم؟ گارسیا مربی بسیار بزرگیست و من او را شایسته نیمکت طلایی می دانم. اندیشه های او در میدان مسابقه را دوست دارم و همیشه راهی که تیم او بازی می کند را دنبال و بررسی می کنم. مطمئعنا بازی فوق العاده ای خواهد شد که امیدوارم با پیروزی ما همراه باشد. روسی و گومز؟ جای خالی آنها احساس می شود و خوشحال می شوم اگر آنها را برای فینال جام حذفی در اختیار داشته باشم ولی با وجود برخی مشکلاتی که در غیاب آنها داشتیم، حالا تیم از لحاظ شخصیتی و روانی پیشرفت بسیار زیادی کرده است."