اخبار :: اخبار باشگاه

والرو و آکوییلانی با فیورنتینا می مانند

1699 شماره اطلاع نامه : والرو و آکوییلانی با فیورنتینا می مانند 1393/01/27 والرو و آکوییلانی با فیورنتینا می مانند اخبار باشگاه :: اخبار والرو و آکوییلانی با فیورنتینا می مانند
والرو و آکوییلانی با فیورنتینا می مانند

والرو و آکوییلانی با فیورنتینا می مانند

بورخا والرو فقط به 5 دقیقه زمان برای امضای قرارداد جدید با فیورنتینا نیاز دارد و آلبرتو آکوییلانی نیز فلورانس را خانه دوم خود می داند. این در حالی است که نتو هم از حضور در ویولا ابراز رضایت کرده و مدعی شده دروازه بان ها وضعیتی مشابه داوران دارند.
 

سه ستاره فیورنتینا که تاثیر زیادی در عملکرد خوب تیم تا اینجای فصل داشته اند در مصاحبه های جداگانه به تشریح وضعیت خود در فلورانس پرداخته و رضایت خود از ماندن در این تیم را نشان داده اند.

ستاره اسپانیایی که محبوبیت فراوانی در بین هواداران برای خود کسب کرده در مصاحبه ای کوتاه با اسکای اسپورت در مورد امکان تمدید قرارداد، چنین گفته است: "تمدید قرارداد؟ باید از مدیر برنامه هایم سوال کنید ولی برای من هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر باشگاه بخواهد، من آماده ام که در 5 دقیقه قرارداد جدید را امضا کنم. تا سال 2018؟ هر چیزی که باشگاه برای من در نظر داشته باشد، عالی خواهد بود."

آلبرتو آکوییلانی هم مصاحبه ای طولانی و مفصل با روزنامه کوریره دلو اسپورت انجام داده که در قسمتی از آن این مطلب را بیان کرده است: "من در فلورانس وضعیت بسیار خوبی دارم و اینجا به خانه دوم من تبدیل شده است." این صحبت به خوبی نشان از تمایل این بازیکن به تمدید قرارداد دارد. قرارداد فعلی آکو با ویولا تا پایان فصل آینده اعتبار داشته و شایعات زیادی در این چند ماهه پیرامون تمدید آن منتشر شده است.

نتو برزیلی هم با وب سایت باشگاه هم صحبت شده است: "من شانس این را دارم در تیمی بازی کنم که بسیاری از بچه های مدرسه ای نیز هوادارش هستند. من برای رفتن به دانشگاه ثبت نام کردم ولی سپس تصمیم گرفتم تمام تمرکز خودم را معطوف فوتبال کنم. من فرد صادقی هستم، بعضی اوقات نیز بیش از حد، اما من به این شکل بزرگ شده ام. دروازه بانی؟ مانند داوران هستیم، همه خیلی دقیق وضعیت ما را بررسی می کنند ولی مشکلی نیست. وقتی در لیگ بزرگی بازی می کنید، انتقادات همیشه هستند اما یاد گرفته ام که همواره تلاش کنم و به آنها توجهی نداشته باشم."