اخبار :: اخبار باشگاه

همیشه با رم دیدار های زیبایی داشته ایم

1701 شماره اطلاع نامه : همیشه با رم دیدار های زیبایی داشته ایم 1393/01/29 همیشه با رم دیدار های زیبایی داشته ایم اخبار باشگاه :: اخبار همیشه با رم دیدار های زیبایی داشته ایم
همیشه با رم دیدار های زیبایی داشته ایم

همیشه با رم دیدار های زیبایی داشته ایم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پیش از دیدار با تیم سابقش رم در هفته سی و چهارم رقابت های سری آ ضمن ابراز علاقه خود به این تیم، مدعی شد شاگردانش برای پیروزی گام به این مسابقه خواهند گذاشت.
 

تیم فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی از رم پذیرایی خواهد کرد و مونتلا امیدوار است بازیکنانش در این نبرد حساس نمایش همیشگی خود را داشته و به پیروزی برسند:

"من همه بازی هایی که تا حالا در برابر رم انجام داده ام را به یاد دارم که همگی دیدار هایی زیبا بودند. در هیچ یک از شکست ها نیز مستحق باخت نبودیم، مانند دیدار رفت امسال و یا بازی سال گذشته که بازی های فوق العاده ای بودند. فکر می کنم تفاوت اصلی بین دو تیم این باشد که آنها در تمام فصل فقط یک بازی در هفته انجام می دادند و ترکیبی قدرتمند با ذخیره هایی بسیار مناسب به خصوص در خط حمله دارند. رم فصلی استثنایی را پشت سر گذاشته ولی به تیمی چون یوونتوس برخورد کردند که واقعا رقیبی قدرتمند است."

"امیدوارم که در این بازی نمایشی مانند همیشه داشته و برای پیروزی بجنگیم. متری در ترکیب اصلی؟ او هم مانند سایرین شانس دارد و باید تا فردا صبر کنیم. رودی گارسیا؟ من کار او را دنبال می کنم چون روش خاص خود را دارد. او همه چیز برای موفقیت در اختیار خود می بیند. ژروینیو و کوادرادو؟ بازیکن رم خیلی سریع است و فقط به عنوان وینگر بازی می کند اما کوادرادو در پست های دیگر نیز توانایی بازی کردن دارد. لیاییچ؟ آن طور که تصور می شد در پایتخت موفق نبوده و تداوم بازی نداشت. اگر ما بتوانیم او را با نصف کردن دستمزدش به طور قرضی در اختیار بگیریم، با آغوش باز پذیرای او خواهیم بود."