اخبار :: اخبار باشگاه

بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم ؛ خروج از فلورانس غیر ممکن است

1703 شماره اطلاع نامه : بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم ؛ خروج از فلورانس غیر ممکن است 1393/01/31 بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم ؛ خروج از فلورانس غیر ممکن است اخبار باشگاه :: اخبار بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم ؛ خروج از فلورانس غیر ممکن است
بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم ؛ خروج از فلورانس غیر ممکن است

بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم ؛ خروج از فلورانس غیر ممکن است

وینچنزو مونتلا پس از شکست مجدد در برابر تیم سابقش، به تمجید از قدرت این تیم پرداخته و مدعی شده فیورنتینا نیز فصلی بسیار خوب را پشت سر گذاشته است. وی در واکنش به شایعات مبنی بر جدایی از ویولا نیز اعلام کرده خروجش از فلورانس "غیر ممکن" می باشد.
 

تیم فیورنتینا با یک گل در برابر رم تن به شکست داد ولی مونتلا معتقد است شاگردانش نمایشی عالی داشته و فقط در استفاده از فرصت ها بی دقت عمل کرده اند. مونتلا پس از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی، از بازگشت روسی و گومز به تمرینات اصلی تیم نیز خبر داده است:

"متاسفانه رمی ها در دفاع خیلی خوب بازی کردند. آنها بهترین خط دفاعی را دارند، دومین خط حمله و تیم دوم جدول هستند که این دلیل قدرت آنهاست. ما بازی فوق العاده ای را ارائه کردیم و شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی خیلی آرام و با سرعت بسیار کم بازی کردیم. جدول نشان دهنده قدرت و ارزش تیم هاست و ما با وجود مشکلات زیاد، فصلی عالی را سپری کرده ایم. کوادرادو؟ بعضی اوقات مجبور به اتخاذ برخی تصمیمات می شویم چون از لحاظ تعداد بازیکن آماده، تیم در وضعیت خوبی قرار ندارد. او امروز می توانست نمایش بهتری داشته باشد."

"روسی؟ هفته آینده به طور قطع به تمرینات گروهی تیم اضافه خواهد شد. ضمن اینکه به او اجازه شرکت در درگیری ها و برخورد ها را نیز خواهیم داد، کاری که در هفته گذشته اجازه ندادیم. گومز؟ در مورد پاپو گومز (بازیکن مورد علاقه مونتلا) سوال می کنید؟ بهتر است در مورد ترنسفر صحبت نکنیم (با خنده). ماریو کاملا آماده شده و باید منتظر باشیم. آینده بازیکنان؟ اجازه بدهید در مورد مسائل مربوط به نقل و انتقالات بعد از دیدار فینال جام حذفی صحبت کنیم. آینده کاری؟ خروج من از فیورنتینا غیر ممکن است، تا زمانی که باشگاه تصمیم به اخراج من از تیم پس از 10 فصل ناموفق بگیرد."