اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کوادرادو و گومز در راه رفتن ؛ نگاهی به هدف های اسپانیایی ویولا

1709 شماره اطلاع نامه : کوادرادو و گومز در راه رفتن ؛ نگاهی به هدف های اسپانیایی ویولا 1393/02/05 کوادرادو و گومز در راه رفتن ؛ نگاهی به هدف های اسپانیایی ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کوادرادو و گومز در راه رفتن ؛ نگاهی به هدف های اسپانیایی ویولا
کوادرادو و گومز در راه رفتن ؛ نگاهی به هدف های اسپانیایی ویولا

کوادرادو و گومز در راه رفتن ؛ نگاهی به هدف های اسپانیایی ویولا

تیم زنیت روسیه هم به جمع مشتری های خوان کوادرادو اضافه شده و تیم هایی از بوندسلیگا برای جذب ماریو گومز ستاره آلمانی ویولا ابراز علاقه کرده اند. ضمن اینکه صحبت ها در مورد خرید فدریکو فازیو، متئو موساکیو و سامی خدیرا نیز همچنان ادامه دارد.
 

روز به روز به دیدار فینال جام حذفی نزدیک می شویم، جایی که دو تیم فیورنتینا و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت تا تیم قهرمان این جام را معرفی کنند. اما شاید مهم تر از برگزاری این بازی و نتیجه ای که در آن رقم می خورد، هدف گذاری باشگاه برای فصل آینده پس از این دیدار می باشد. سران باشگاه بار ها اعلام کرده اند که پس از دیدار شهر رم، تمامی صحبت ها در مورد خرید و فروش بازیکنان و همچنین مباحث تمدید قرارداد را از سر می گیرند ولی شایعات مربوط به این اتفاقات از همین حالا شروع شده است.

به نظر می رسد تصمیمات نقل و انتقالاتی ویولا ارتباط مستقیمی با مشخص شدن وضعیت خوان کوادرادو داشته باشد. تا امروز تیم های بارسلونا، یوونتوس، بایرن مونیخ، دورتموند، منچستر یونایتد و لیورپول برای جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند ولی بنا بر گزارش های رسیده از ایتالیا، تیم زنیت روسیه هم به صف مشتری های این بازیکن اضافه شده است. گفته می شود باشگاه پس از خرید مالکیت کامل این بازیکن از اودینزه که به احتمال فراوان با قیمتی در حدود 9 میلیون به علاوه انتقال قرضی بازیکنانی چون باباکار و برناردسکی می باشد، پیشنهاد های بالاتر از 30 میلیون برای کوادرادو را بررسی خواهد کرد. البته موریل، هرتو و باستا از اودینزه نیز می توانند وارد این مذاکرات شوند.

اما خبر دیگر که امروز در محافل ورزشی آلمان و ایتالیا مطرح شد، مربوط به موضوع فروش ماریو گومز در تابستان به یکی از تیم های دورتموند و ولفسبورگ می باشد. گفته می شود این دو تیم قصد جذب مهاجم 28 ساله ویولا با مبلغی در حدود 20 میلیون را دارند و باشگاه می تواند با این پول مهاجمی دیگر را جایگزین ستاره همیشه مصدوم خود در این فصل کند. البته مونتلا از جمله طرفداران بازی گومز بوده و خیلی سخت می توان او را نسبت به فروش سوپر ماریو متقاعد کرد. لازم به ذکر است که گومز امروز به شهر مونیخ رفته تا آخرین معاینات خود را انجام داده و امکان حضور او در دیدار فینال جام حذفی بررسی شود.

شایعات زیادی نیز در مورد ورودی های تیم در تابستان منتشر شده است. فیورنتینا که علاقه زیادی به خرید از اسپانیا دارد، چند بازیکن از جمله فدریکو فازیو مدافع بلند قامت سویا، متئو موساکیو مدافع جوان ویارئال و سامی خدیرا ستاره آلمانی رئال مادرید را زیر نظر گرفته است. البته قمیت و دستمزد بسیار بالای این بازیکنان می تواند در انتقال آنها دردسر ساز شود ولی همان طور که در طول 2 سال گذشته مشاهده کرده ایم، در صورتی که باشگاه تصمیم به خرید این بازیکنان بگیرد، بودجه لازم برای جذب آنها را فراهم خواهد کرد. به هر شکل هنوز از سوی باشگاه واکنشی به این اخبار صورت نگرفته و باید یک هفته دیگر نیز منتظر باشیم.