اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به فیورنتینا فکر می کنم

1712 شماره اطلاع نامه : فقط به فیورنتینا فکر می کنم 1393/02/07 فقط به فیورنتینا فکر می کنم اخبار باشگاه :: اخبار فقط به فیورنتینا فکر می کنم
فقط به فیورنتینا فکر می کنم

فقط به فیورنتینا فکر می کنم

خوان کوادرادو ستاره تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت و خوشحالی خود از حضور در فلورانس اعلام کرد در حال حاضر فقط به ویولا فکر می کند و تصمیمی برای آینده ندارد.
 

تیم فیورنتینا با 3 گل از سد بولونیا گذشت که دو گل آن توسط ستاره 25 ساله کلمبیایی به ثمر رسید. عملکرد این بازیکن در این مسابقه باعث شد همگان از غیبت او در دیدار هفته آینده مقابل ناپولی ناراحت باشند ولی کوادرادو این اتفاقات را جزیی از فوتبال می داند:

"این برای اولین بار است که هواداران تیم حریف من را برای گلزنی تشویق می کنند که این اتفاقی ویژه و عالی برای من می باشد. واقعا متاسفم که بازی فینال جام حذفی را از دست دادم اما این اتفاقات همیشه در فوتبال رخ می دهند. من به رم خواهم رفت تا به حمایت هم تیمی های خودم بپردازم. من امسال بیشتر از هر فصل دیگر گلزنی کردم چون وقتی همه چیز در اطراف شما به خوبی پیش برود، انجام همه کار راحت تر می شود."

"من ترجیح می دهم در سمت راست بازی کنم ولی وقتی گل می زنم خوشحال می شوم. آینده؟ سعی می کنم به شایعات توجهی نداشته باشم و این موضوع را به مدیر برنامه ام واگذار کرده ام. من آرام و خونسرد هستم که روز به روز زندگی می کنم و از حضور در فلورانس نیز راضی هستم. من جایی راحت هستم که خانواده ام در آنجا راحت باشد و فقط به زمان حال فکر می کنم و تیم الان من هم فیورنتیناست."