اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام آمادگی مجدد والرو برای تمدید قرارداد

1713 شماره اطلاع نامه : اعلام آمادگی مجدد والرو برای تمدید قرارداد 1393/02/09 اعلام آمادگی مجدد والرو برای تمدید قرارداد اخبار باشگاه :: اخبار اعلام آمادگی مجدد والرو برای تمدید قرارداد
اعلام آمادگی مجدد والرو برای تمدید قرارداد

اعلام آمادگی مجدد والرو برای تمدید قرارداد

بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا پذیرفته که هیچ شانسی برای حضور در جام جهانی برزیل ندارد ولی امیدوار است هم تیمی هایش جای خالی ستارگان غایب را پر کرده و تیم را به قهرمانی جام حذفی برسانند.
 

هافبک خلاق و خوش فکر ویولا در کنفرانس مطبوعاتی که امروز انجام داد، از آمادگی خود برای امضای قرارداد جدید با فیورنتینا خبر داده و مدعی شد فقط به 5 دقیقه زمان برای این کار نیاز دارد:

"تیم روحیه بسیار خوبی دارد و این اولین فینال بسیاری از بازیکنان می باشد که به آن ارزش زیادی داده است. من نیز در دیدار رم اولین بار است که برای قهرمان شدن می جنگم. نبود بازیکنان بزرگ تاثیر زیادی روی تیم می گذارد ولی ما بدون آنها نیز عملکرد فوق العاده ای داشتیم که به آن افتخار می کنیم. حضور روسی و گومز قدرت بیشتری به تیم می دهد ولی حالا ما باید بهترین نمایش ممکن را داشته باشیم. ناپولی تیم قدرتمندی است که برای رسیدن به لیگ قهرمانان بسته شده و بازیکنان بسیار خوبی دارد."

"تمدید قرارداد؟ من همه چیز را توضیح داده ام. هر زمانی که باشگاه بخواهد، از نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد. من واقعا می خواهم در فلورانس بمانم و روزی که از سوی باشگاه به من پیشنهاد تمدید قرارداد شود، فقط 5 دقیقه برای امضای آن زمان لازم دارم. من رابطه بسیار نزدیکی با مردم شهر فلورانس دارم و آنها همیشه و حتی پس از اخراج در برابر پارما نیز از من حمایت کردند."

"هواداران در رم؟ طرفداران زیادی داریم که با ما به رم خواهند آمد و این انگیزه بسیار بیشتری را به ما خواهد داد. جام جهانی؟ باید صادقانه بگویم که من هیچ شانسی برای رفتن به برزیل ندارم. پست بازی؟ من حتی حاضرم در پست دفاع چپ به میدان بروم و پست بازی در دیدار فینال برای من اهمیتی ندارد. انتظاری دیداری برابر با ناپولی را دارم. هر دو تیم به فکر حفظ و مالکیت توپ و استفاده از سرعت می باشند. روسی؟ او 15 دقیقه بازی خواهد کرد ولی از نظر من آمادگی حضور از اولین دقیقه را نیز دارد."