اخبار :: اخبار باشگاه

ناپولی شانس بیشتری دارد ولی ما قهرمانی را می خواهیم

1714 شماره اطلاع نامه : ناپولی شانس بیشتری دارد ولی ما قهرمانی را می خواهیم 1393/02/10 ناپولی شانس بیشتری دارد ولی ما قهرمانی را می خواهیم اخبار باشگاه :: اخبار ناپولی شانس بیشتری دارد ولی ما قهرمانی را می خواهیم
ناپولی شانس بیشتری دارد ولی ما قهرمانی را می خواهیم

ناپولی شانس بیشتری دارد ولی ما قهرمانی را می خواهیم

گونزالو رودریگز معتقد است برای شکست دادن ناپولی باید بسیار عالی بازی کرده و تمرکز زیادی داشته باشند. از نظر این مدافع آرژانتینی قهرمانی در جام حذفی پایان بسیار خوبی برای 2 سال عملکرد خوب بنفش پوشان می باشد.
 

دیدار هفته آینده فیورنتینا در برابر ناپولی در شهر رم یک تماشاگر ویژه نیز دارد. آلیاندرو سابیا مربی تیم ملی آرژانتین نیز برای تماشای این بازی به ایتالیا سفر خواهد کرد ولی با این حال، گونزالو اهمیت زیادی به این مسئله نمی دهد و تنها به درخشش در ویولا فکر می کند:

"هواداران به ما و نحوه بازی ما اعتماد دارند. به همین خاطر نمی خواهیم آنها را نا امید کنیم، اما می دانیم که در برابر ناپولی بازی آسانی نخواهیم داشت و آنها می توانند ما را به زحمت بیاندازند. ما نیاز داریم که در تمامی طول بازی تمرکز لازم را داشته باشیم. غیبت هیگواین؟ می دانیم که بازیکن مهمی برای تیم حریف می باشد ولی ما فقط به تیم خودمان فکر می کنیم. شاید آنها از شانس بیشتری برخوردار باشند چون تیمی برای شرکت در لیگ قهرمانان ساخته اند. با این حال ما برای خوشحال کردن هواداران و کسب پیروزی در آن مسابقه به رم می رویم."

"تیم ملی؟ من شنیده ام که مربی تیم ملی آرژانتین برای دیدار فینال به رم سفر می کند ولی من فقط به فیورنتینا فکر می کنم. روسی؟ او آماده است و می خواهد بازی کند اما این موضوع به نظر مربی بستگی دارد. فاصله با ناپولی در لیگ؟ با اینکه آنها مصدومان کمتری داشتند ولی با شایستگی در این رتبه قرار دارند. تمدید قرارداد؟ باشگاه به خوبی می داند که من چه چیزی می خواهم و فکر کنم کمتر از 5 دقیقه زمان برای امضای قرارداد جدید نیاز داشته باشم. ما می خواهیم با قهرمانی در جام حذفی حمایت هوادارانمان را جبران کنیم و پایانی خوش برای دو فصل عملکرد خوبمان داشته باشیم."