اخبار :: اخبار باشگاه

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

1716 شماره اطلاع نامه : گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم 1393/02/11 گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم اخبار باشگاه :: اخبار گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم
گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

انتشار خبر مصدومیت نتو، گونزالو و والرو در تمرینات روز گذشته فیورنتینا باعث نگرانی همگان شد ولی دگتر پائولو مانتی معتقد است در صورتی که همه چیز به خوبی و طبق برنامه پیش برود، این سه بازیکن به علاوه روسی و گومز توانایی حضور در فینال جام حذفی را دارند.
 

نتو، گونزالو و والرو سه بازیکنی بودند که تمرینات روز گذشته را به دلیل مصدومیت از دست دادند. با این حال دکتر پائولو مانتی در گزارشی رسمی از طریق وب سایت باشگاه، خبر های خوبی در مورد وضعیت آنها و همچنین دو مهاجم بزرگ ویولا داده است:

"در آستانه دیدار فینال جام حذفی، هفته بسیار پر کاری را داشتیم. تیم فصل بسیار خوب و البته پر از مصدومیت را پشت سر گذاشته است. این مصدومیت ها غیر قابل پیش بینی بودند ولی تعداد آنها بسیار زیاد بود. نتو یک آسیب دیدگی از ناحیه انگشت دست دارد ولی فرصت برای بهبودی او هست. گونزالو دچار التهاب لوزه شده و با تیم تمرین نکرد، والرو هم مشکل التهاب و تورم در تاندون پای خود دارد که در حال درمان آن هستیم. گومز نشانه های بهبودی زیادی دارد اما مراحل ریکاوری او کند پیش می رود. با این حال نگرانی بابت عود کردن آن وجود ندارد."

"او همه کار برای حضور در فینال انجام می دهد ولی تصمیم گیری به عهده مربی خواهد بود. از نظر من در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود، او می تواند در دقایق پایانی بازی در صورت نیاز وارد میدان شود. روسی که از نظر پزشکی کاملا بهبود پیدا کرده و در حال تمرین کردن با تیم می باشد، دوران ریکاوری او عالی پیش رفت. حجازی در حال بازگشت به تیم می باشد و ماتی فرناندز نیز هیچ مشکلی برای تمرین با تیم ندارد. ربیچ هنوز کاملا بهبود پیدا نکرده ولی مصدومیت پای خود را پشت سر گذاشته است."

روزنامه های امروز ایتالیا نیز از احتمال زیاد حضور نتو و گونزالو از اولین دقیقه در بازی برابر ناپولی خبر دادند ولی وضعیت والرو را همچنان نامعلوم می دانند. روسی نیز به طور قطع برای این مسابقه دعوت خواهد شد و تعداد دقایق حضور او در میدان بستگی به تصمیم کادر فنی و مونتلا دارد. گومز نیز با توجه به صحبت های مانتی و خبر های منتشر شده، از 60% شانس برای بازی کردن مقابل ناپولی برخوردار است. بدین ترتیب شاید بار دیگر فرصت در اختیار متری قرار بگیرد که در کنار خواکین و ایلیچیچ در خط به میدان برود.