اخبار :: اخبار باشگاه

ملاقات فینالیست ها با پاپ در روز جمعه

1717 شماره اطلاع نامه : ملاقات فینالیست ها با پاپ در روز جمعه 1393/02/12 ملاقات فینالیست ها با پاپ در روز جمعه اخبار باشگاه :: اخبار ملاقات فینالیست ها با پاپ در روز جمعه
ملاقات فینالیست ها با پاپ در روز جمعه

ملاقات فینالیست ها با پاپ در روز جمعه

بازیکنان و کادر فنی دو تیم فیورنتینا و ناپولی به همراه داوران دیدار فینال جام حذفی، روز جمعه ملاقاتی با پاپ فرانسیس رهبر آرژانتینی و طرفدار فوتبال کاتولیک ها خواهند داشت.
 

بر اساس گزارش های رسیده از واتیکان محل استقرار پاپ، تمامی نفرات دو تیم به همراه سران فدراسیون فوتبال ایتالیا روز جمعه ملاقاتی با پاپ فرانسیس آرژانتینی در کلیسای او خواهند داشت. خورخه ماریو برگولیو که دویست و شصت و ششمین پاپ کاتولیک می باشد، از طرفداران جدی فوتبال و تیم سن لورنزو آرژانتین است. به همین دلیل چنین ملاقاتی تدارک دیده شده تا بازیکنان دو تیم فیورنتینا و ناپولی که چند بازیکن آرژانتینی هم در بین آنها دیده می شود، با پاپ ساله دیدار کنند.

پیش از این نیز گونزالو رودریگز بازیکن آرژانتینی تیم فیورنتینا به طور شخصی به ملاقات پاپ رفته و پیراهن خود را به وی اهدا کرده بود. در بسیاری از مقاطع دیگر نیز بازیکنان تیم های دیگر از جمله تیم ملی ایتالیا پیش از تورنمنت های مهم اقدام به برگزاری دیداری با این فرد 77 ساله کرده بودند. این ملاقات صبح روز جمعه برگزار می شود و پس از آن هر دو تیم به تمرین در شهر رم مشغول می شوند تا خود را برای دیدار فینال در آخرین ساعات روز شنبه آماده کنند.