اخبار :: اخبار باشگاه

سفر فیورنتینا و ناپولی با تمام قدرت به رم

1718 شماره اطلاع نامه : سفر فیورنتینا و ناپولی با تمام قدرت به رم 1393/02/12 سفر فیورنتینا و ناپولی با تمام قدرت به رم اخبار باشگاه :: اخبار سفر فیورنتینا و ناپولی با تمام قدرت به رم
سفر فیورنتینا و ناپولی با تمام قدرت به رم

سفر فیورنتینا و ناپولی با تمام قدرت به رم

وینچنزو مونتلا و رافا بنیتز اسامی بازیکنان خود برای سفر به شهر رم و شرکت در دیدار فینال جام حذفی را مشخص کردند. در لیست مونتلا تمامی بازیکنان تیم از جمله کوادرادو محروم و ستارگان مصدوم به چشم می خورند و بنیتز هم از تمامی ستارگان خود برای این بازی بهره می برد.
 

بازیکنان هر دو تیم صبح روز پنجشنبه آخرین جلسه تمرینی خود را در شهر های فلورانس و ناپل برگزار کرده و سپس به همراه کادر فنی راهی شهر رم شدند. کادر اعزامی هر دو تیم فردا پیش از برگزاری جلسات تمرینی خود در شهر رم، طبق برنامه با پاپ فرانسیس دیدار خواهند داشت و سپس برای کسب آمادگی لازم به تمرین خواهند پرداخت. مونتلا و بنیتز سعی کردند برای سفر به شهر رم از تمامی بازیکنان خود دعوت به عمل آورده و بدین ترتیب به بالا رفتن روحیه تیمی کمک کنند.

مربی اسپانیایی ناپلی ها در نهایت موفق شد ماجو و هیگواین را در اختیار بگیرد و تنها غایب آنها رافائل دروازه بان برزیلی می باشد که مدت ها دور از میادین خواهد بود. اما در سمت مقابل مونتلا بدون در نظر گرفتن وضعیت بازیکنان، همگی نفرات را با خود به رم برده است که در این میان کوادرادو محروم و حتی ربیچ و حجازی مصدوم نیز حضور دارند. البته این کار فقط برای افزایش روحیه تیمی و بالا بردن انگیزه بازیکنان می باشد به همین دلیل وضعیت ستارگان نیمه آماده تیم از جمله روسی، گومز، والرو، نتو و گونزالو پس از جلسه تمرینی فردا در شهر رم مشخص خواهد شد.
 

فیورنتینا:
نتو – روزاتی – لوپاتلی
تومویچ – رونکالیا – دیاکیته – گونزالو – ساویچ – کومپر – حجازی – پاسکوال
آکوییلانی – آمبروزینی – پیزارو – والرو – ماتی – اندرسون - باکیچ – ولسکی
کوادرادو – خواکین – ایلیچیچ – وارگاس – متوس – ربیچ – روسی – متری – گومز


ناپولی:
رینا – دوبلاس – کولومبو
ماجو – زونیگا – رویره – غلام – مستو – آلبیول – بریتوس – فرناندز – هنریکه
باریتی – بهرامی – زمیلی – همسیک – اینلر – جورجینیو – رادوسویچ
کایخون – دووان – اینزینیه – مرتنز – هیگواین - پاندف