اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کوادرادو در راه بارسلونا ؛ توافق ویولا با والتر ساموئل

1721 شماره اطلاع نامه : کوادرادو در راه بارسلونا ؛ توافق ویولا با والتر ساموئل 1393/02/13 کوادرادو در راه بارسلونا ؛ توافق ویولا با والتر ساموئل اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کوادرادو در راه بارسلونا ؛ توافق ویولا با والتر ساموئل
کوادرادو در راه بارسلونا ؛ توافق ویولا با والتر ساموئل

کوادرادو در راه بارسلونا ؛ توافق ویولا با والتر ساموئل

در حالی که همگان منتظر دیدار فینال جام حذفی بین دو تیم فیورنتینا و ناپولی هستند، روزنامه های چاپ ایتالیا و اسپانیا از توافق ویولا و اینتر برای انتقال والتر ساموئل به فلورانس و توافق نهایی بارسلونا با خوان کوادرادو خبر داده اند.
 

روزنامه موندو دپورتیوو که به تیم بارسلونا نزدیک می باشد، امروز در گزارشی از توافق شخصی خوان کوادرادو با تیم بارسلونا خبر داد. در این خبر آمده که بارسا با این وینگر خوش تکنیک به توافق دست پیدا کرده تا تیم های فیورنتینا و اودینزه که مالکیت مشترک او را در اختیار دارند را مجبور به توافق با این تیم کند. این شایعات در حالی مطرح شده که هنوز وضعیت مالکیت کوادرادو مشخص نیست و مذاکرات بین ویولا و اودینزه قبل از برگزاری بازی امشب جام حذفی متوقف شده است. کوادرادو می تواند با مبلغی در حدود 30 میلیون راهی بارسا شود.

خبر دیگر توسط روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت منتشر شده که ادعای توافق فیورنتینا با والتر ساموئل مدافع کهنه کار اینتر را دارد. در این گزارش به جزییات قرارداد نیز اشاره شده و بر اساس آن، مدافع سابق تیم های رم و رئال با قراردادی یک ساله و دستمزد 1.5 میلیون راهی فلورانس خواهد شد و خبر رسمی آن نیز به زودی اعلام می شود. لازم به ذکر است که قرارداد "دیوار" با نراتزوری ها در پایان این فصل به پایان خواهد رسید و در صورت درست بودن این اخبار، وی می تواند به عنوان بازیکن آزاد به جمع شاگردان مونتلا در فصل آینده اضافه شود.