اخبار :: اخبار باشگاه

امیدواری زوج بدشانس ویولا برای حضور در جام جهانی

1725 شماره اطلاع نامه : امیدواری زوج بدشانس ویولا برای حضور در جام جهانی 1393/02/15 امیدواری زوج بدشانس ویولا برای حضور در جام جهانی اخبار باشگاه :: اخبار امیدواری زوج بدشانس ویولا برای حضور در جام جهانی
امیدواری زوج بدشانس ویولا برای حضور در جام جهانی

امیدواری زوج بدشانس ویولا برای حضور در جام جهانی

جوزپه روسی و ماریو گومز دو ستاره تیم فیورنتینا که به تازگی مصدومیت جدید خود را پشت سر گذاشته اند، به هر قیمتی خواستار حضور در جام جهانی هستند تا بدشانسی های این فصل را با درخشش در برزیل جبران کنند.
 

پپیتو در دیدار برابر ناپولی در فینال جام حذفی حدود 25 دقیقه بازی کرد ولی گومز هنوز شرایط بازی کردن را بدست نیاورده است. با این حال هر دو بازیکن نسبت به حضور در جام جهانی برزیل امیدوار هستند.

روسی در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت چنین گفته است: "احساس خوبی دارم و از بازگشت به میدان خیلی خوشحالم ولی از شکست در دیدار فینال ناراحتم. علاقه ای به این که در مورد وضعیت جسمانی خودم عدد یا درصدی اعلام کنم ندارم، من آماده هستم و می خواهم فصل را با قدرت به پایان برسانم. در دوران مصدومیت مجبور بودم با تمام توان بجنگم و هرگز ترسی از این کار نداشتم. جام جهانی؟ مطمئنا هدف اصلی من است اما هنوز سه بازی با فیورنتینا پیش رو دارم و پس از آن باید ببینیم چه خواهد شد."

اما سوپر ماریو هم مصاحبه بسیار کوتاهی با اسکای اسپورت انجام داده که به آن اشاره خواهیم کرد: "بعضی اوقات اتفاقاتی می افتد که چوب لای چرخ شما کرده و زندگی را سخت می کند ولی ما باید با قدرت آنها را پشت سر گذشته و بر آنا غلبه کنیم. من می خواهم به جام جهانی رفته و بهترین عملکرد را داشته باشم تا نتیجه خوبی از این فصل بگیرم."