اخبار :: اخبار باشگاه

به تیمی قوی تر برای فصل آینده نیاز داریم

1726 شماره اطلاع نامه : به تیمی قوی تر برای فصل آینده نیاز داریم 1393/02/16 به تیمی قوی تر برای فصل آینده نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار به تیمی قوی تر برای فصل آینده نیاز داریم
به تیمی قوی تر برای فصل آینده نیاز داریم

به تیمی قوی تر برای فصل آینده نیاز داریم

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار با ساسولو ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش در این فصل رقابت های سری آ، از سران باشگاه درخواست کرده تا ترکیبی قدرتمند تر را برای فصل آینده در اختیار او قرار بدهند.
 

تیم فیورنتینا پس از شکست در برابر ناپولی در فینال جام حذفی، حالا برای تثبیت رتبه چهارم باید به مصاف ساسولو برود. مونتلا در مصاحبه مطبوعاتی خود پیش از این بازی در مورد وضعیت تیمش و همچنین اهداف و برنامه های باشگاه برای فصل آینده صحبت کرده است:

"ما شانس این را داریم که فصل را به شکل خوبی به پایان برسانیم و می خواهیم رتبه چهارم را قطعی کنیم چون این یک نتیجه عالی برای ما خواهد بود. زمانی که مکان چهارم را تصاحب کردیم، با فکر باز به دیدار دلاواله خواهم رفت و در مورد اهداف و برنامه های فصل آینده به صحبت خواهیم پرداخت. ما نیاز به تغییرات داریم و من می خواهم تیمی به مراتب قدرتمند تر را در اختیار داشته باشم که فشار بیشتری را احساس کند. دلاواله نیز همواره علاقه خود به تقویت تیم را نشان داده ولی برای رسیدن به یک سری اهداف خاص به چیزی بیشتر از این نیاز داریم."

"به نظر من تیم در این فصل نهایت تلاش خود و یا حتی بیشتر از آن را نیز انجام داده است. هواداران نیز بلوغ و پختگی خود را نشان داده و تاثیر زیادی روی این تیم داشتند که باعث افتخار ما بوده و البته مسئولیت بسیار بزرگی را برای ما به وجود می آورد. ما باید از این تیم تمجید کنیم چون 5 یا 6 تیم هستند که بسیار از ما قدرتمند تر هستند ولی ما باز هم کار بزرگی را انجام داده ایم. حمایت هواداران در این فصل فوق العاده بود، آنها به ما احساس غرور می دهند. صبر، شور و علاقه فیورنتینی ها در ورزشگاه الیمپیکو و پس از شکست در برابر ناپولی بسیار عظیم تر از اتفاقات رخ داده در آن بازی بود."

"پراده؟ او و ماچیا نیازی به تعریف و تمجید من ندارند چون به خوبی موفق شده اند اعتماد همگان را در طول این دو فصل جلب کنند. تا آنجا که من می دانم، تمدید قرارداد او انجام شده و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است. روسی؟ اینکه او را از ابتدا در بازی فردا قرار دهیم کمی زیاد از حد است چون هیچ کس عجله ای در مورد او ندارد. اهداف تابستانی؟ در مقایسه با فصل قبل نیاز زیادی به تغییرات در تیم نداریم و فکر نمی کنم برای خرید بازیکن، نیازی به فروش بازیکنان بزرگ خود داشته باشیم. ما می خواهیم ستاره ها را حفظ کنیم."