اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 3-4 ساسولو ؛ بازگشت پپیتو و درخشش کوادرادو کافی نبودند

1727 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-4 ساسولو ؛ بازگشت پپیتو و درخشش کوادرادو کافی نبودند 1393/02/16 فیورنتینا 3-4 ساسولو ؛ بازگشت پپیتو و درخشش کوادرادو کافی نبودند اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 3-4 ساسولو ؛ بازگشت پپیتو و درخشش کوادرادو کافی نبودند
فیورنتینا 3-4 ساسولو ؛ بازگشت پپیتو و درخشش کوادرادو کافی نبودند

فیورنتینا 3-4 ساسولو ؛ بازگشت پپیتو و درخشش کوادرادو کافی نبودند

فیورنتینا 3-4 ساسولو

گل ها:

گونزالو رودریگز (پ 57) - جوزپه روسی (72) - حوان کوادرادو (75)
دومنیکو براردی (پ 23-33-42) - نیکولا سانسونه (65)
 

بازگشت جوزپه روسی به گلزنی هم نتوانست مانع از شکست فیورنتینا در خانه برابر ساسولو شود تا فرصت تثبیت رتبه چهارم جدول از دست رفته و آخرین شانس ها برای رسیدن به مکان سوم نیز به طور کامل از بین برود.
 

در شبی که مدافعان و دروازه بان تیم فیورنتینا یکی از بدترین بازی های دوران ورزشی خود را سپری می کردند، تیم فیورنتینا در خانه و در روز بازگشت پپیتو روسی به گلزنی مقابل میهمان خود ساسولو تن به شکست داد. ویولا در مجموع تیم برتر میدان بود و شاید اگر مدافعین عملکرد بهتری داشته و موقعیت های گلزنی به خوبی مورد استفاده قرار می گرفتند، نتیجه به طور کامل به شکلی دیگر رقم می خورد. مونتلا که در این بازی نتو، گومز، کومپر و ربیچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، از روزاتی، دیاکیته، ماتی، ولسکی و متری در ترکیب اصلی بهره برده بود و دی فرانچسکو هم براردی را بار دیگر در ترکیب خود می دید.

نیمه اول دیدار در کمال تعجب همگان با هت تریک دومنیکو براردی به سود شاگردان دی فرانچسکو به پایان رسید. تیم فیورنتینا بازی را بسیار خوب آغاز کرد و در شرایطی که می توانست توسط ماتی و کوادرادو به گل برسد، گل اول را دریافت کرد. ضربه ای در محوطه جریمه به دست و بدن والرو برخورد کرد که داور در تصمیمی بحث برانگیز نقطه پنالتی را نشان داد و براردی گل اول را به ثمر رساند. در ادامه باز هم فشار حملات ویولا بیشتر شد و متری نیز نتوانست گلزنی کند تا مهاجم ملی پوش ساسولو این بار روی یک ضد حمله و با استفاده از اشتباه روزاتی باز هم گلزنی کند. سپس ضربه سیمونه زازا به تیر دروازه برخورد کرد و خود این بازیکن با فشار روی گونزالو باعث شد مدافع آرژانتینی ویولا اشتباه کرده و توپ به براردی برسد تا هت تریک ستاره سفید پوشان کامل شود.

نیمه دوم فلورانسی ها بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتند ولی باز هم ساسولو بود که با تیکه بر ضد حملات سریع فرصت های خوبی را توسط زازا خلق کرده و از دست داد. اما ورود خواکین به میدان با یک خطای پنالتی روی این بازیکن همراه شده و گونزالو اختلاف را کم کرد. سپس در حالی که امید به اردوی ویولا بازگشته بود سانسونه با استفاده از بی نظمی خط دفاعی موفق شد بار دیگر اختلاف را به سه گل افزایش دهد. روسی جای متری را در میدان پر کرده و دو گل پیاپی از این بازیکن و کوادرادو، شاگردان مونتلا را امیدوار کرد. اما با این حال بنفش پوشان با بدشانسی از رسیدن به گل تساوی باز ماندند. ضربه دیدنی روسی که با عکس العمل استثنایی پگولو روبرو شد و گل آفساید والرو فرصت های از دست رفته فیورنتینا بودند.

به هر صورت تیم فیورنتینا در حالی که می توانست با کسب پیروزی در این مسابقه، رتبه چهارم خود را تثبیت کند، با این شکست به طور قطعی امید های کم خود برای رسیدن به رتبه سوم را نیز از دست داد. بازی بعدی ویولا هفته آینده در برابر لیورنو و در خانه این تیم انتهای جدولی می باشد تا شاگردان مونتلا یک بار دیگر برای قطعی کردن رتبه چهارم خود تلاش کرده و از حضور در رقابت های لیگ اروپا فصل آینده بدون برگزاری بازی مقدماتی مطمئن شوند. فیورنتینا هفته آخر در خانه میزبان تورینو خواهد بود.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار (3-3-4):

روزاتی (5.5) – دیاکیته (5) – گونزالو (5) – ساویچ (5) – پاسکوال (5) – ماتی (6) – پیزارو (6.5) – والرو (6) – کوادرادو (7.5) – ولسکی (5) – متری (4.5) / خواکین (6) – روسی (7.5) – تومویچ (6) / مونتلا (5.5)