اخبار :: اخبار باشگاه

مستحق انتقاد هستیم ؛ روسی خارق العاده است

1728 شماره اطلاع نامه : مستحق انتقاد هستیم ؛ روسی خارق العاده است 1393/02/17 مستحق انتقاد هستیم ؛ روسی خارق العاده است اخبار باشگاه :: اخبار مستحق انتقاد هستیم ؛ روسی خارق العاده است
مستحق انتقاد هستیم ؛ روسی خارق العاده است

مستحق انتقاد هستیم ؛ روسی خارق العاده است

شکست خانگی در برابر ساسولو باعث شده تا وینچنزو مونتلا بازیکنانش را سزاوار انتقاد از سوی هواداران بداند. با این حال مربی جوان ویولا به تمجید فراوان از روسی پرداخته و او را بازیکنی خارق العاده معرفی کرده است.
 

در پایان نیمه اول دیدار دو تیم فیورنتینا و ساسولو که با سه گل به سود تیم میهمان به پایان رسید، تعداد زیادی از هواداران در ورزشگاه در واکنش به بازی ضعیف تیمشان سوت های اعتراض آمیز زده و برخی نیز در جریان مسابقه به این کار ادامه دادند. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پس از این مسابقه، تیمش را مستحق این رفتار طرفداران می داند:

"از لحاظ تمرکز در سطح خوبی قرار نداشتیم و با وجود اینکه 20 دقیقه عالی بازی کرده بودیم، آن پنالتی تعادل بازی را بر هم زده و ما پس از آن کاملا بی نظم بازی کردیم. در بین دو نیمه هم به بازیکنان گفتم که مستحق سوت های هواداران و انتقاد آنها هستیم. روسی؟ او یک بازیکن خارق العاده است که حتی اگر در بهترین فرم خود نیز نباشد، همواره یک نماد و الگو به شمار می رود. هر بازیکنی امیدوار به حضور در جام جهانی می باشد، به خصوص او، روسی هرگز نترسید و واقعا متاسفم که دعوت او به برزیل بر عهده من نیست. گل های دریافتی؟ در این صحنه ها همیشه فقط مدافعین مقصر نیستند ولی در این مورد نیاز به تقویت و پیشرفت داریم."

"اهداف آینده؟ قبلا در این مورد به طور کامل صحبت کرده ام، من می خواهم ترکیب به مراتب قدرتمند تری را در اختیار داشته باشم. تیمی که بتواند در هر هفته دو بازی را برگزار کند. ولسکی؟ بازیکنی بسیار با کیفیت که هنوز نیاز به پیشرفت دارد. امشب بازی خوبی را انجام نداد ولی باشگاه سرمایه گذاری بزرگی روی او انجام داده و ما به او فکر می کنیم. گومز؟ در پایان فصل هستیم و جای خالی او را احساس می کنیم. پنالتی؟ من چیز زیادی ندیدم ولی به ما گفته شده وقتی که دست بیش از اندازه باز باشد یا بازیکن عمدا با دست به توپ ضربه بزند، پنالتی خواهد بود."