اخبار :: اخبار باشگاه

آینده نامشخص آمبروزینی و خواکین

1731 شماره اطلاع نامه : آینده نامشخص آمبروزینی و خواکین 1393/02/19 آینده نامشخص آمبروزینی و خواکین اخبار باشگاه :: اخبار آینده نامشخص آمبروزینی و خواکین
آینده نامشخص آمبروزینی و خواکین

آینده نامشخص آمبروزینی و خواکین

ماسیمو آمبروزینی و خواکین سانچز دو بازیکن باتجربه تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت خود از دوران حضور در فلورانس، اعلام کردند آینده آنها همچنان مشخص نیست.
 

کاپیتان سابق میلان امروز در مراسمی در شهر فلورانس حاضر شده و صحبت هایی را در مورد وضعیت خودش بیان کرد. این مراسم افتتاحیه یک تورنمنت با نام استفانو بورگونوو ستاره سابق تیم های فیورنتینا و میلان بود که آمبرو به عنوان نماینده باشگاه فیورنتینا در آن شرکت کرد. وی پس از این مراسم مصاحبه ای را نیز انجام داده است:

"من این شانس را داشتم که در بازی نمادین چند سال پیش میان فیورنتینا و میلان، استفانو (بورگونوو) را ملاقات کنم و این باعث افتخار من است که امروز اینجا هستم. جام حذفی؟ ما هواداران را نا امید کردیم ولی از حمایت فوق العاده آنها تشکر می کنیم. فیورنتینا فصل خوبی را پشت سر گذاشت ولی کمبود هایی داشت که تاثیر گذار بودند. حالا باید به فکر تثبیت رتبه چهارم باشیم و فصل را در بهترین شرایط به پایان برسانیم."

"آینده؟ من می خواستم بار دیگر در سطح اول فوتبال باشم و از فصل خودم راضی هستم. در نیم فصل اول بازی های زیادی را انجام دادم ولی در نیم فصل دوم بسیار کمتر، باید ببینم چه اتفاقی رخ می دهد. زمانی که تیم به هدف خود رسید، در مورد آینده صحبت خواهم کرد. روسی؟ او در برابر ساسولو بازگشت خوبی داشت و یک پدیده است. مونتلا؟ مربی جوانی که تیم را بسیار خوب آماده می کند. او توانایی های لازم برای مربیگری در هر تیم بزرگی را دارد."

اما خواکین سانچز ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا هم در مصاحبه ای با وب سایت daledetacon.com در مورد وضعیت خود در فلورانس صحبت کرده است: "نمی دانم در پایان فصل چه اتفاقی خواهد افتاد ولی من هنوز 2 سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارم. آرزویم این است که به فوتبالم در بتیس پایان بدهم، هرچند که فکر نمی کنم کار آسانی باشد ولی نسبت به آن امیدوارم. من همیشه وضعیت این تیم را دنبال می کنم حتی در شرایطی که روز های سختی را پشت سر می گذارند، قلب من به رنگ بتیس است. فوتبال ایتالیا؟ عادت کردن به این سبک فوتبال کار راحتی نیست اما از تجربه حضورم در فیورنتینا و سهمی که در این تیم داشتم کاملا راضی و خوشحال هستم."