اخبار :: اخبار باشگاه

بدترین فصل دوران ورزشی گومز

1732 شماره اطلاع نامه : بدترین فصل دوران ورزشی گومز 1393/02/19 بدترین فصل دوران ورزشی گومز اخبار باشگاه :: اخبار بدترین فصل دوران ورزشی گومز
بدترین فصل دوران ورزشی گومز

بدترین فصل دوران ورزشی گومز

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا پس از پشت سر گذاشتن "بدترین فصل دوران ورزشی" خود، امیدوار است خیلی زود به شرایط ایده آل بازگشته و به فیورنتینا برای رسیدن به اهدافش در فصل آینده کمک کند.
 

دو مصدومیت جدی زانو در طول اولین فصل حضور سوپر ماریو در فلورانس باعث شد تا این ستاره گلزن بر خلاف چیزی که در ابتدا تصور می شد، شرایط رفتن به برزیل را نداشته باشد. به همین دلیل گومز معتقد است بدترین فصل دوران ورزشی خود را سپری کرده ولی با این حال تشکر ویژه ای از حمایت هواداران دارد:

"بعد از بازی های زیاد در لیگ و فینال جام حذفی، من حالا جام جهانی را نیز از دست دادم. تا مدتی قبل به این موضوع اعتقاد داشتم که می توانم به موقع به وضعیت بدنی مناسب برسم اما متاسفانه مصدومیت هایی که در این فصل تحمل کردم آرام آرام توان من را کاهش داد. این بدترین فصل دوران ورزشی من بود که حالا با یک اتفاق بسیار بد دیگر به پایان رسید. داشتن دو مصدومیت زانو برای چیزی در حدود 7 ماه بسیار طولانی بود و نا امیدی فراوانی را به همراه دارد."

"این اتفاقات در ورزش رخ می دهند و من می خواهم بار دیگر باز گردم، همانطوری که قبلا این کار را انجام داده ام. حالا باید یک برنامه ریکاوری خوب داشته باشم تا بتوانم در بهترین فرم برای فصل آینده آماده شوم و به تیمم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم، البته از همه مهم تر می خواهم دوباره فوتبال بازی کنم. تیم ملی؟ من از صمیم قلب آرزو می کنم که هم تیمی هایم بتوانند جام قهرمانی جهان را بدست بیاورند."

"امیدوارم که میرو (کلوزه) بتواند رکورد گلزنی در جام جهانی را بشکند و واقعا متاسفم که کنار سایر بازیکنان نیستم. از خانواده، دوستان، تمامی مربیان و پزشکانی که با من همراه بودند در طول این مدت سخت واقعا تشکر می کنم و در آخر نیز از هوادارانی که من را حمایت کردند، متشکرم. این واقعا شگفت انگیز بود که هواداران باشگاه با وجود سختی های زیادی که در طول فصل داشتم، از من حمایت کردند و انگیزه فراوانی به من دادند، شما باور نکردنی هستید. از همه تشکر می کنم."

اما تصمیم لواخیم لو مبنی بر حذف ماریو گومز از لیست نفرات اعزامی به جام جهانی باعث واکنش های متفاوت در بین اهالی فوتبال ایتالیا و آلمان شده است. در حالی که یواخیم لو دلیل حذف گومز را عدم آمادگی این بازیکن دانسته، افرادی چون لوتار متیوس ستاره سابق فوتبال آلمان به دفاع از سوپر ماریو پرداخته اند: "از تصمیم لو واقعا متعجب شدم. البته واضح است که این بازیکن در طول فصل بازی های زیادی انجام نداده ولی این اتفاق ضربه سختی برای او خواهد بود. باید به او زمان داد تا بار دیگر سلامت خود را بدست آورد."