اخبار :: اخبار باشگاه

هشدار مونتلا به سران باشگاه: برای تداوم موفقیت ها به بازیکن نیاز داریم

1733 شماره اطلاع نامه : هشدار مونتلا به سران باشگاه: برای تداوم موفقیت ها به بازیکن نیاز داریم 1393/02/20 هشدار مونتلا به سران باشگاه: برای تداوم موفقیت ها به بازیکن نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار هشدار مونتلا به سران باشگاه: برای تداوم موفقیت ها به بازیکن نیاز داریم
هشدار مونتلا به سران باشگاه: برای تداوم موفقیت ها به بازیکن نیاز داریم

هشدار مونتلا به سران باشگاه: برای تداوم موفقیت ها به بازیکن نیاز داریم

وینچنزو مونتلا معتقد است تیمش بهترین عملکرد ممکن را در این فصل داشته ولی حالا به نهایت ظرفیت خود رسیده است. این مربی جوان به سران باشگاه فیورنتینا هشدار داده که برای تکرار موفقیت ها نیاز به چند بازیکن بزرگ دیگر در ترکیب خود دارد.
 

بنفش پوشان فردا در خانه لیورنو به میدان می روند تا با کسب پیروزی، رتبه چهارم خود را تثبیت کنند ولی مونتلا نگاهی فرا تر از این مسئله داشته و این را حق و وظیفه خود می داند که باشگاه را از وضعیت تیم مطلع کند:

"ما هنوز به دنبال هدف خود هستیم و فردا نیز تلاش می کنیم تا رتبه چهارم را تصاحب کنیم. ما به تمرکز و جسارت بیشتری نیاز داریم، سپس مسائل فنی از راه خواهند رسید. در مقابل ساسولو شکست خوردیم چون بیش از حد اشتیاق و انگیزه برای پیروزی داشتیم و کلن دفاع کردن را فراموش کرده بودیم. اهداف فصل آینده؟ ما برنامه هایی برای آینده داشتیم که برای رسیدن سریع باشگاه به موفقیت بسیار خوب بودند اما حالا در یک تقاطع قرار داریم. من می خواهم با باشگاه در مورد اهداف آینده صحبت کنم. من نمی خواهم روی یک بازی و شکست خاص تمرکز کنم و کل عملکرد روزانه تیم را مورد بررسی قرار می دهم که معقولانه تر می باشد."

"من فکر می کنم بازیکنان عملکردی فوق العاده در این فصل داشتند و ما نمی توانیم چیزی بیشتر از این از آنها بخواهیم. حالا این وظیفه و حق من است که اعلام کنم تیم برای پیشرفت و نمایش بهتر به جذب بازیکنان بزرگ بیشتری نیاز دارد، درست مانند همان کاری که تا الان انجام داده ایم. این تیم به حداکثر ظرفیت و توانایی خود رسیده و اگر دنبال رشد کردن هستیم به چیز های بیشتری نیاز داریم. تکرار نتایج موفقیت آمیز با ترکیب و مربی یکسان در دو فصل کار راحتی نیست. گومز؟ او نتوانست به جام جهانی برود اما این فرصت را پیدا می کند که بیشتر استراحت کرده و با توان بالاتری برای فصل آینده آماده شود."