اخبار :: اخبار باشگاه

به طور قطع به میلان باز خواهم گشت

1740 شماره اطلاع نامه : به طور قطع به میلان باز خواهم گشت 1393/02/24 به طور قطع به میلان باز خواهم گشت اخبار باشگاه :: اخبار به طور قطع به میلان باز خواهم گشت
به طور قطع به میلان باز خواهم گشت

به طور قطع به میلان باز خواهم گشت

الساندرو متری مهاجم تیم فیورنتینا تاکید کرد که دوران فوتبال او در فلورانس به پایان رسیده و در انتهای فصل بدون شک به میلان بازخواهد گشت تا پس از تعطیلات، در مورد آینده اش تصمیم گیری کند.
 

متری در ژانویه جانشین گومز و روسی مصدوم شد تا امید اول هواداران برای گلزنی باشد ولی با وجود درخشش در اولین دیدار، هرگز نتوانست رضایت کادر فنی را جلب کند و در هفته های اخیر نیز به یک نیمکت نشین در فلورانس تبدیل شود. او حالا در آخرین روز های انتقال قرضی خود از میلان به فیورنتینا قرار داشته و به زودی به تیم اصلی خود باز خواهد گشت:

"فکر می کنم فیورنتینا فصل خوبی را سپری کرد و ما توانستیم رتبه چهارم را کسب کنیم. فوتبال زیبایی را ارائه کردیم و واقعا متاسفم که نتوانستیم در جام حذفی قهرمان شویم. آینده؟ من برای 6 ماه قرضی به فلورانس آمدم که هیچ گزینه ای در آن وجود ندارد. پس در پایان فصل باید به میلان بازگردم و سپس ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد. به نظرم صحبت در مورد ترنسفر خیلی زود باشد، من مطمئنا به میلان باز می گردم و با باشگاه در مورد وضعیتم صحبت خواهم کرد، همه چیز فعلا نامعلوم است. از فصل خودم راضی نبودم چون می دانم می توانستم بهتر از این کار کنم."

"البته پشیمانی سودی ندارد ولی من می دانم که می توانستم و باید بهتر از این کار می کردم. حالا به آخرین بازی فصل خواهیم رفت و سپس از تعطیلات لذت خواهیم برد. بعد از آن به آینده فکر خواهم کرد و مطمئنا برای فصل آینده بسیار مشتاق هستم. جام جهانی؟ به هم تیم هایم برای رسیدن به تیم ملی تبریک می گویم، به خصوص روسی که با وجود مصدومیت های زیاد، شایستگی های خود را نشان داد. مونتلا در میلان؟ من به او نخواهم گفت که به میلان برود، او به نصیحت من نیاز ندارد و مطمئنا بهترین تصمیم را خواهد گرفت."