اخبار :: اخبار باشگاه

هر موقع باشگاه بخواهد، والرو تمدید می کند

1741 شماره اطلاع نامه : هر موقع باشگاه بخواهد، والرو تمدید می کند 1393/02/25 هر موقع باشگاه بخواهد، والرو تمدید می کند اخبار باشگاه :: اخبار هر موقع باشگاه بخواهد، والرو تمدید می کند
هر موقع باشگاه بخواهد، والرو تمدید می کند

هر موقع باشگاه بخواهد، والرو تمدید می کند

مدیر برنامه های بورخا والرو و مودیبو دیاکیته دو بازیکن تیم فیورنتینا از رابطه خوب با باشگاه خبر داده و عنوان کردند هر دو بازیکن خواستار ماندن در فلورانس می باشند. لوکا لتزرینی دروازه بان تیم جوانان هم قرارداد خود را تمدید کرده است.
 

آلیاندرو کامانو مدیر برنامه های ستاره اسپانیایی ویولا ضمن ابراز تعجب و ناراحتی خود نسبت به عدم حضور موکلش در ترکیب تیم ملی اسپانیا، مدعی شد هر زمانی که باشگاه بخواهد، مذاکرات برای تمدید قرارداد را آغاز خواهند کرد:

"تا امروز هیچ ملاقاتی با سران باشگاه برنامه ریزی نشده است ولی تقریبا هر روز با باشگاه در ارتباط هستیم و علاقه بازیکن برای ماندن در فلورانس نیز کاملا معلوم است. وقتی که فیورنتینا برای تمدید قرارداد تصمیم بگیرد، ما آماده خواهیم بود. تیم ملی؟ صادقانه بگویم، انتظار داشتم بورخا حداقل در لیست ابتدایی تیم ملی اسپانیا قرار بگیرد. همه دنیا فوتبال ایتالیا را دنبال می کنند و همگان از توانایی های این بازیکن مطلع هستند. از نظر من این اتفاق بسیار نا امید کننده است. اسپانیا ترکیبی قدرتمند متشکل از بازیکنان کلاس جهانی دارد ولی وقتی بازیکنانی مثل ایتوراسپه دعوت می شوند، بورخا نیز می توانست آنجا حضور داشته باشد."

اولیسه ساوینی وکیل مودیبو دیاکیته نیز در مصاحبه با رادیو لیدی از علاقه زیاد این مدافع فرانسوی برای ادامه فعالیت در فلورانس خبر داده است:

"ما در زمستان می توانستیم انتخاب دیگری داشته باشیم ولی فیورنتینا را می خواستیم. در واقع تا آخرین لحظات برای رسیدن پیشنهاد ویولا منتظر ماندیم. آینده؟ اگر تصمیم گیرنده فقط دیاکیته باشد، او با چشمانی بسته خواستار حضور در فیورنتیناست. او رابطه بسیار خوبی با بازیکنان و کادر فنی برقرار کرده و علاقه زیادی نیز به شهر فلورانس دارد. ارزش بازیکن؟ این موضوع مربوط به ساندرلند است، اگر آنها به او به عنوان یک بازیکن اصلی در تیم نگاه کنند، قیمت زیادی خواهد داشت ولی در صورتی که مثل یک بازیکن مازاد با او رفتار کنند، قیمتش به مراتب کاهش پیدا خواهد کرد."

در این بین متئو روجی مدیر برنامه لوکا لتزرینی یکی از بهترین سنگربان های جوان فوتبال ایتالیا نیز از توافق با باشگاه برای تمدید قرارداد موکلش سخن گفته است:

"بله ما امروز با فیورنتینا تمدید کردیم، بدین ترتیب قرارداد لوکا در ژوئن 2016 به پایان خواهد رسید. آینده؟ در پایان فصل با باشگاه صحبت می کنیم. در صورتی که به او فرصت حضور در تیم اصلی و بازی کردن در دیدار های دوستانه پیش فصل و یا رقابت های جام حذفی داده شود، در تیم خواهد ماند ولی در غیر این صورت به فکر انتقال قرضی او به تیمی دیگر برای کسب تجربه خواهیم بود. مشخصا تمدید قرارداد با این بازیکن نشان داد باشگاه حساب ویژه ای روی او باز کرده است ولی متاسفانه در این فصل با مصدومیت روبرو شده و زمان زیادی را از دست داد. لوکا در حال حاضر درگیر امتحان های مدرسه خود می باشد و پس از آن با باشگاه صحبت می کنیم."