اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا، والرو و گونزالو 100% در تیم خواهند ماند ولی کوادرادو ...

1743 شماره اطلاع نامه : مونتلا، والرو و گونزالو 100% در تیم خواهند ماند ولی کوادرادو ... 1393/02/27 مونتلا، والرو و گونزالو 100% در تیم خواهند ماند ولی کوادرادو ... اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا، والرو و گونزالو 100% در تیم خواهند ماند ولی کوادرادو ...
مونتلا، والرو و گونزالو 100% در تیم خواهند ماند ولی کوادرادو ...

مونتلا، والرو و گونزالو 100% در تیم خواهند ماند ولی کوادرادو ...

با تایید ماریو کونینی مدیر باشگاه فیورنتینا، پرونده شایعات در مورد جدایی وینچنزو مونتلا از ویولا بسته شده و این مربی جوان در فصل آینده نیز به طور قطع هدایت بنفش پوشان را بر عهده خواهد داشت.
 

وینچنزو مونتال پس از شکست فیورنتینا در بازی مقابل ساسولو، در مصاحبه مطبوعاتی خود صحبت هایی را مبنی بر نیاز باشگاه به خرید چند ستاره بیان کرد که این مطالب از جانب رسانه های کشور ایتالیا، بهانه ای برای جدایی مربی سابق کاتانیا از فلورانس بودند. البته با اینکه هرگز این شایعات تایید نشدند، اما کار به جایی رسید که هر روز صحبتی جدید از انتقال مونتلا به یک تیم مطرح می شد.

اما امروز ماریو کونینی مدیر باشگاه فیورنتینا در مصاحبه ای به تمامی این شایعات پایان داده و از بازگشت آندره آ دلاواله به کادر ریاست باشگاه نیز خبر داد: "به نظر من صحبت های مونتلا از نظر زمانی مناسب نبود ولی او 100% در فصل آینده نیز با ما می ماند و هیچ احتمالی وجود ندارد که او کاری که آغاز کرده است را رها کند. قرارداد گونزالو رودریگز تا سال 2017 و بورخا والرو هم تا سال 2018 تمدید می شود. ریاست دلاواله؟ من امیدوارم که در ابتدای ماه ژوئن او برای پذیرفتن این سمت متقاعد شود. با این حال او در همه حال به تیم نزدیک است. کوادرادو؟ حفظ او کار بسیار دشواری است."

دیگر موضوعی که این روز ها در محافل ورزشی ایتالیا مطرح می شود، در مورد بازی تعیین کننده فیورنتینا در مقابل تورینو است. دیداری که تاثیر مستقیم در انتخاب تیم ششم رقابت های این فصل و حضور آن تیم در رقابت های لیگ اروپا فصل آینده دارد. دانیله پراده به تیم های میلان و پارما که رقبای تورینو در این راه می باشند اطمینان خاطر داده که ویولا با احترام به هوادارانش، بازی جوانمردانه ای را به نمایش خواهد گذاشت:

"صحبت های زیادی در مورد بازی جوانمردانه و روحیه جوانمردی در روز های گذشته از میلان و پارما به گوش می رسد، جواب فیورنتینا به این مطالب این است، به همه 38 هزار نفری که به ورزشگاه می روند و تمامی فوتبال ایتالیا باید احترام گذاشته شود. چیز بیشتری برای بیان کردن نیست."