اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: اردوی پیش فصل در موئنا ؛ آخرین مذاکرات برای تور امریکا

1744 شماره اطلاع نامه : رسمی: اردوی پیش فصل در موئنا ؛ آخرین مذاکرات برای تور امریکا 1393/02/27 رسمی: اردوی پیش فصل در موئنا ؛ آخرین مذاکرات برای تور امریکا اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: اردوی پیش فصل در موئنا ؛ آخرین مذاکرات برای تور امریکا
رسمی: اردوی پیش فصل در موئنا ؛ آخرین مذاکرات برای تور امریکا

رسمی: اردوی پیش فصل در موئنا ؛ آخرین مذاکرات برای تور امریکا

بر اساس تصمیم و اعلام باشگاه فیورنتینا، اردوی پیش فصل بازیکنان و کادر فنی تیم همانند دو سال گذشته در منطقه موئنا و به مدت حدودا 12 روز برگزار خواهد شد.
 

جانلوکا بایزی مدیر اجرایی باشگاه فیورنتینا و آندره آ وایس مدیر منطقه وال دی فاسا این موضوع را تایید کردند تا اولین گام برای برنامه ریزی در تابستان برداشته شود. جانلوکا بایزی در این مورد و همچنین تور احتمالی ویولا به امریکا نیز چنین گفته است:

"ما برای سومین سال پیاپی به موئنا می رویم ولی این بار کوتاه تر از سال های قبل می باشد و از 9 تا حدودا 20 ژولای در آنجا خواهیم بود. خیلی خوشحالیم که یک بار دیگر می توانیم در موئنا تمرین کنیم چون مردم آن منطقه رابطه بسیار صمیمانه ای را با تیم ما برقرار کرده اند. ما حتی شاید با تدارک یک صفحه نمایش بسیار بزرگ، اتفاقات جام جهانی را در کنار هواداران تماشا کنیم. موئنا واقعا جای آرامی است که همه شرایط لازم را برای راحتی ما فراهم می کند. ما آماده ایم تا با آنها در مورد گسترش روابط نیز مذاکره کنیم."

"بازی دوستانه؟ کم خواهد بود، شاید دو یا سه بازی ولی تیم ها با توجه به نیاز و درخواست مربی تیم انتخاب می شوند. با این حال نسبت به سال قبل کمی تغییرات خواهیم داشت. تور امریکا؟ در حال نهایی کردن آخرین جزییات قرارداد برای برگزاری یک تور در امریکای جنوبی هستیم و قصد داریم با تیم های معتبری بازی کنیم. این خیلی مهم است که نام و اعتبار باشگاه فیورنتینا را در دنیا گسترش دهیم و امیدوارم که در نهایت به توافق نهایی برسیم."

نظرات آندره آ وایس مدیر منطقه وال دی فاسا نیز در مورد حضور مجدد فیورنتینا در موئنا بدین ترتیب می باشد: "فصل گذشته تعداد هوادارانی که برای تماشای تمرینات فیورنتینا آمدند 4000 نفر بود که نسبت به سال قبل آن دو برابر شده بود. حضور فیورنتینا در منطقه ما از لحاظ ورزشی بسیار مفید است و ما افتخار می کنیم که با این باشگاه در ارتباط می باشیم و به هواداران این تیم که قصد حضور در موئنا را دارند، خوش آمد می گوییم. ما زمین های تمرینی خودمان را ارتقا داده ایم. مسیر زمین به رختکن ها نیز بهبود پیدا کرده است. ما 10 سال از تیم سمپدوریا در اینجا پذیرایی کردیم و آماده ادامه همکاری با باشگاه فیورنتینا نیز هستیم."