اخبار :: اخبار باشگاه

در فلورانس احترام زیادی دارم ؛ فلسفه ورزش را فراموش نخواهیم کرد

1745 شماره اطلاع نامه : در فلورانس احترام زیادی دارم ؛ فلسفه ورزش را فراموش نخواهیم کرد 1393/02/28 در فلورانس احترام زیادی دارم ؛ فلسفه ورزش را فراموش نخواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار در فلورانس احترام زیادی دارم ؛ فلسفه ورزش را فراموش نخواهیم کرد
در فلورانس احترام زیادی دارم ؛ فلسفه ورزش را فراموش نخواهیم کرد

در فلورانس احترام زیادی دارم ؛ فلسفه ورزش را فراموش نخواهیم کرد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه آخرین دیدار فصل در برابر تورینو مدعی شد این باشگاه هرگز ایده های فوتبالی و فلسفه ورزش را فراموش نخواهد کرد و به دنبال این است که در بهترین شریط فصل را به پایان برساند.
 

تیم فیورنتینا فردا در حالی به مصاف تورینو می رود که شایعات زیادی از سوی تیم های پارما و میلان در مورد جدی نگرفتن این مسابقه از سوی ویولا به گوش می رسد. در صورتی که تورینو فردا به پیروزی برسد، راهی اروپا خواهد شد و تلاش تیم های پارما و میلان بی نتیجه می شود. اما مونتلا ضمن بیان این موضوع که به لیگ و تاریخ باشگاه احترام می گذارند، عنوان کرد برای فصل آینده نیز در فلورانس خواهد ماند:

"هدف ما این نیست که راه خودمان، ایده هایمان برای فوتبال و فلسفه ورزش را فراموش کنیم، همان طور که مردم نشان دادند که در مواقع شکست ما را همراهی می کنند. باشگاه توانسته پیشرفت کند و این موضوع را مدیون کل گروه بازیکنان می باشد. من از سوی باشگاه و هواداران به خوبی حمایت شده و مورد احترام قرار گرفتم. اگر چنین نبود، من حتی در میانه فعالیت نیز می توانستم اینجا را ترک کنم، اما به من احترام زیادی گذاشته می شود. تورینو فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته و شایسته تمجید هستند، همینطور پارما و ورونا که برای رسیدن به اروپا مبارزه کردند. ما می خواهیم فصل را در بهترین شکل به پایان برسانیم و به لیگ و تاریخ باشگاه احترام خواهیم گذاشت."

"من فکر می کنم باشگاه در بازار نقل و انتقالات عالی کار کرده و بازیکنان با کیفیتی را خریداری کرده است. صحبت های من کاملا مشخص می باشد، وظیفه من این بود که به نیاز های باشگاه اشاره کنم و فکر نمی کنم در زمان نا مناسبی این صحبت ها را بیان کردم چون تیم به رتبه چهارم رسیده بود. من می مانم چون رییس به خوبی احساس من را می داند. کوادرادو؟ او بازیکن مهمی است و هنوز می تواند پیشرفت کند. به عنوان مربی تیم امیدوارم به فعالیت با او ادامه دهیم. روسی و گومز؟ در حال فکر کردن هستم، روسی اگر خوب تمرین کند در ترکیب اصلی خواهد بود و گومز نیز روی نیمکت می نشیند. حجازی؟ خوب است و امیدوارم فردا چند دقیقه ای را به او فرصت بازی بدهم چون شایسته آن است."