اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

همه در انتظار وضعیت کواداردو ؛ بررسی گزینه های خرید در تابستان

1748 شماره اطلاع نامه : همه در انتظار وضعیت کواداردو ؛ بررسی گزینه های خرید در تابستان 1393/02/30 همه در انتظار وضعیت کواداردو ؛ بررسی گزینه های خرید در تابستان اخبار نقل و انتقالات :: اخبار همه در انتظار وضعیت کواداردو ؛ بررسی گزینه های خرید در تابستان
همه در انتظار وضعیت کواداردو ؛ بررسی گزینه های خرید در تابستان

همه در انتظار وضعیت کواداردو ؛ بررسی گزینه های خرید در تابستان

دیدار با تورینو را می توان آخرین نبرد خوان کوادرادو در پیراهن بنفش فیورنتینا دانست. بازیکنی که فروش یا ماندن او تاثیر مستقیمی در برنامه های باشگاه برای خرید و فروش در تابستان دارد. با این حال هنوز توافق کامل بین دو تیم فیورنتینا و اودینزه برای ملکیت وی انجام نشده و احتمال فروش مشترک این بازیکن نیز وجود دارد.
 

با اتمام رقابت های این فصل فوتبال در ایتالیا، بار دیگر شایعات بازار نقل و انتقالات شکل جدی تری به خود گرفته و همه تیم ها در حال بررسی گزینه های مورد نظر خود می باشند. فیورنتینا نیز بازیکنان زیادی را در نظر داشته و گفته می شود مذاکرات برای خرید آنها آغاز شده است. از جمله گزینه های مطرح شده می توان به داویده سانتون، داویده آستوری، والتر ساموئل، سیمه ورسالیکو، استبان کامبیاسو، جاکومو بوناونتورا، گوران پاندف، ژرمی منز و میرکو ووچینیچ اشاره کرد.

اما با توجه به اینکه اکثر گزینه ها بازیکنان خوب و تقریبا گران قیمتی می باشند، پیش از اینکه باشگاه بخواهد تصمیمی برای خرید آنها بگیرد، ابتدا باید وضعیت خوان کوادرادو را مشخص کند. به توافق نرسیدن با تیم اودینزه برای خرید مالکیت این بازیکن باعث شده تا گمانه زنی ها در مورد فروش مشترک این بازیکن به تیمی دیگر مطرح شود. تیم های زیادی چون بارسلونا، یوونتوس و بایرن خواستار خرید این بازیکن شده اند و فروش مشترک وی می تواند مبلغی در حدود 15 تا 17.5 میلیون را به حساب هر دو تیم واریز کند.

در صورتی که وضعیت کوادرادو مشخص شود، باشگاه می تواند با پول دریافتی از فروش این بازیکن، اولین خرید ها را در خط دفاعی انجام دهد. جدی ترین شایعات در حال حاضر پیرامون داویده سانتون مدافع کناری نیوکاسل و داویده آستوری مدافع مرکزی کالیاری می باشد. این دو بازیکن در مجموع ارزشی در حدود 20 میلیون خواهند داشت که به راحتی از طریق فروش کوادرادو، پول کافی برای خریداری آنها فراهم خواهد شد. اما در صورتی که کوادرادو در فلورانس ماندنی شود، شاید گزینه های خرید باشگاه نیز تغییر کرده و مدیران تیم به دنبال گزینه های ارزان قیمت تر باشند.

نگاهی هم به شرایط خرید سایر گزینه ها داریم. سیمه ورسالیکو مدافع جوان جنوا می تواند با کریستینو پیکینی که در تیم لیورنو به طور قرضی توپ می زند برای یک فصل معاوضه شود. والتر ساموئل و استبان کامبیاسو هم بازیکنان آزاد تیم اینتر می باشند که خرید آنها هزینه چندانی برای تیم در بر ندارد. آنها می توانند برای بالا بردن تجربه تیم بهترین گزینه های موجود باشند. پاندف و ووچینیچ در لیست فروش تیم های خود قرار دارند و مبلغ خرید آنها به طور قطع زیاد نخواهد بود و در آخر ژرمی منز که در روز های پایانی قرارداد خود با PSG قرار داشته و می تواند جانشینی ایده آل برای کوادرادو باشد.

در این میان باشگاه برای خرید بوناونتورا نیاز به پول زیادی دارد که این مبلغ نیز می تواند با فروش سایر بازیکنان مازاد تیم فراهم شود. تمامی صحبت های مطرح شده، شایعاتی بود که در روز های اخیر در محافل ورزشی ایتالیا منتشر شده و نزدیکان به باشگاه فیورنتینا آنها را تایید کرده اند. هر چند که هنوز واکنشی از سوی سران باشگاه به این شایعات نشان داده نشده و طبق گفته مونتلا، مدیران تیم برای جلوگیری از افزایش قیمت بازیکنان، قصد عمومی کردن نام بازیکنان مورد نظر را ندارند. به هر شکل باید منتظر روز های آینده برای روشن شدن صحت این اخبار باشیم.