اخبار :: اخبار باشگاه

درخواست مونتلا از باشگاه: سه مدافع، دو هافبک و یک مهاجم

1753 شماره اطلاع نامه : درخواست مونتلا از باشگاه: سه مدافع، دو هافبک و یک مهاجم 1393/03/03 درخواست مونتلا از باشگاه: سه مدافع، دو هافبک و یک مهاجم اخبار باشگاه :: اخبار درخواست مونتلا از باشگاه: سه مدافع، دو هافبک و یک مهاجم
درخواست مونتلا از باشگاه: سه مدافع، دو هافبک و یک مهاجم

درخواست مونتلا از باشگاه: سه مدافع، دو هافبک و یک مهاجم

بر اساس گزارش های رسیده از فلورانس، وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا درخواست های خود برای تقویت تیم در تابستان را به سران باشگاه اعلام کرده اما پول لازم برای خرید بازیکنان مورد نظر مونتلا از راه فروش ستارگانی چون کوادرادو و ساویچ بدست خواهد آمد.

کوریره فیورنتینو چاپ فلورانس که رابطه نزدیکی با باشگاه دارد در شماره امروز خود به درخواست های مونتلا از باشگاه برای خرید در تابستان اشاره کرده است. سه مدافع (دو مدافع کناری و یک مدافع مرکزی)، دو هافبک (با توانایی های متفاوت) و یک مهاجم (برای نیمکت نشینی مهاجمان اصلی) درخواست های مونتلا از سران باشگاه بوده اند. البته همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود، روسای باشگاه تمایلی به انتشار اسامی بازیکنان مورد نظر خود ندارند.

اما باشگاه برای برآورده کردن درخواست مربی، نیاز به کسب درآمد دارد. گفته می شود در صدر لیست فروش باشگاه ستارگانی چون خوان کوادرادو و استفان ساویچ قرار دارند که البته فقط در صورت رسیدن پیشنهادی بسیار مناسب و ارزشمند به فروش خواهند رسید. کوادرادو که با وجود داشتن پیشنهاد های زیاد، هنوز در مالکیت مشترک به سر می برد ولی استفان ساویچ مشتری های جدی از انگلیس و آلمان دارد.

روز گذشته نیز برخی رسانه های انگلیسی از پیشنهاد 12 میلیونی تاتنهام به علاوه ولاد چیریچس بازیکن میانی 25 ساله و کاپیتان تیم ملی رومانی برای جذب ساویچ خبر دادند که در نگاه اول بسیار خوب به نظر می رسد. به هر شکل با توجه به شایعات موجود می توان پیش بینی کرد که باشگاه با فروش بازیکنانش، مبلغی در حدود 30 میلیون کسب کرده و سپس برای جذب نیاز های خود وارد بازار شود.