اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

افزایش گزینه های خرید ؛ رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو

1755 شماره اطلاع نامه : افزایش گزینه های خرید ؛ رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو 1393/03/05 افزایش گزینه های خرید ؛ رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار افزایش گزینه های خرید ؛ رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو
افزایش گزینه های خرید ؛ رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو

افزایش گزینه های خرید ؛ رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو

خبر های رسیده از ایتالیا نشان می دهد که تعداد بازیکنان مورد توجه باشگاه فیورنتینا رو به افزایش می باشد و به احتمال زیاد در روز های نزدیک پیش رو خبر های جدی تری در این مورد شنیده خواهد شد.

رسانه های انگلیسی از تلاش ویولا برای جذب دو ستاره جوان تیم تاتنهام خبر داده اند. یاگو فالکه و ولاد چیریچس دو بازیکنی هستند که می توانند در ازای مبالغی در حدود 2 و 10 میلیون راهی فلورانس شوند. البته در روز های گذشته از پیشنهاد 12 میلیونی به علاوه چیریچس از سوی تاتنهام برای جذب ساویچ شایعاتی مطرح شده بود. از اسپانیا نیز خبر رسیده که فیورنتینا هنوز به طور جدی وضعیت فدریکو فازیو مدافع تیم سویا و سامی خدیرا هافبک رئال مادرید را زیر نظر دارد. با این حال قیمت بالای این بازیکنان اصلی ترین مانع رسیدن به آنها می باشد.

به ایتالیا باز می گردیم، جایی که مطالبی در مورد علاقه ویولا به زوج های تیم های مختلف منتشر شده است. میرکو ووچینیچ و سباستین جووینکو از یوونتوس، گوران پاندف و بلریم زمیلی از ناپولی به همراه زوج خط دفاعی کالیاری یعنی داویده آستوری و لوکا روستینی بازیکنان مورد توجه ویولا هستند. رقابت بین پاندف، ووچینیچ و جووینکو برای خط حمله وارد مرحله جدی تری شده و بسیاری از رسانه ها، یکی از این سه نفر را گزینه بعدی فیورنتینا برای خط حمله در کنار روسی و گومز می دانند. صحبت هایی از آرون هانت مهاجم تیم وردربرمن آلمان هم منتشر شده که البته هنوز چندان قطعی نیست.

اما ستاره های جوان فیورنتینا نیز می توانند نقش مهمی در استراتژی های باشگاه در تابستان داشته باشند. خوما باباکار مهاجم 20 گله تیم مودنا در سری بی، مشتری های فراوانی در سری آ دارد و بازگشت او به فلورانس برای فصل آینده تقریبا بعید به نظر می رسد. بدین ترتیب ویولا می تواند با استفاده از او به بازیکنان مورد نظر خود مانند سیمه ورسالیکو از جنوا یا لوکا روستینی از کالیاری برسد. احتمال معاوضه قرضی بین دو تیم بسیار زیاد است تا باباکار فصل آینده را در تیمی به میدان برود که فرصت بیشتری برای درخشش در اختیار دارد.