اخبار :: مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا

آکوییلانی، کوادرادو و ربیچ نمایندگان ویولا در برزیل ؛ روسی و پاسکوال خط خوردند

1762 شماره اطلاع نامه : آکوییلانی، کوادرادو و ربیچ نمایندگان ویولا در برزیل ؛ روسی و پاسکوال خط خوردند 1393/03/11 آکوییلانی، کوادرادو و ربیچ نمایندگان ویولا در برزیل ؛ روسی و پاسکوال خط خوردند مهمترین اخبار فوتبال ایتالیا :: اخبار آکوییلانی، کوادرادو و ربیچ نمایندگان ویولا در برزیل ؛ روسی و پاسکوال خط خوردند
آکوییلانی، کوادرادو و ربیچ نمایندگان ویولا در برزیل ؛ روسی و پاسکوال خط خوردند

آکوییلانی، کوادرادو و ربیچ نمایندگان ویولا در برزیل ؛ روسی و پاسکوال خط خوردند

چزاره پراندلی مربی تیم ملی ایتالیا سرانجام اسامی 23 بازیکن خود برای شرکت در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل را اعلام کرد که از بین سه نماینده فیورنتینا تنها آلبرتو آکوییلانی شانس حضور در ترکیب آتزوری را بدست آورد. خوان کوادرادو و آنته ربیچ نیز در لیست تیم های کلمبیا و کرواسی جای گرفته اند.

دو هفته از اردوی آماده سازی تیم ملی ایتالیا پیش از شروع رقابت های جام جهانی گذشته و پراندلی سرانجام نفرات اعزامی خود به برزیل را معرفی کرد. مانوئل پاسکوال، آلبرتو آکوییلانی و جوزپه روسی سه نماینده فیورنتینا در لیست ابتدایی پراندلی بودند که در نهایت از بین این سه نفر، تنها آکوییلانی فرصت حضور در لیست نهایی را بدست آورد. البته حضور آکو نیز بی ارتباط با مصدومیت روز آخر مونتولیوو و رومولو نبود. در کنار 23 نفر دعوت شده، آندره آ رانوکیا نیز به عنوان بازیکن اضافی به برزیل می رود تا در صورت مصدومیت هر یک از نفرات، جانشین آنها شود.

شاید خط خوردن کاپیتان پاسکوال دور از ذهن نبود ولی حذف پپیتو روسی مطمئنا واکنش های متفاوتی را در محافل ورزشی ایتالیا و حتی دنیا در پی خواهد داشت. روسی که تقریبا تمامی نیم فصل دوم رقابت های فصل تازه به اتمام رسیده سری آ را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، در دیدار های پایانی عملکردی فوق العاده از خود به نمایش گذاشته و پراندلی را برای دعوت کردنش متقاعد کرد. با این حال به نظر می رسد مربی سابق فیورنتینا آمادگی لازم را در ساق های پپیتو ندیده و ترجیح داده که این بازیکن در برزیل حضور نداشته باشد.

لازم به ذکر است که غیر از آکوییلانی، دو ستاره دیگر نیز از فیورنتینا در برزیل حضور خواهند داشت. آنته ربیچ که شرایطی مشابه روسی داشت ولی کواچ مربی تیم ملی کرواسی به این بازیکن جوان اعتماد کرده و او را در لیست نهایی خود قرار داد. خوان کوادرادو نیز دیگر بازیکن دعوت شده می باشد که حتی می تواند از ستارگان جام جهانی در ترکیب تیم ملی کلمبیا نیز لقب بگیرد. ماتی فرناندز دیگر مدعی حضور در برزیل بود که پس از مصدومیت، از اردوی تیم ملی شیلی حذف شد. در مجموع آکوییلانی، کوادرادو و روسی پرچمداران ویولا در جام جهانی خواهند بود.
 

لیست بازیکنان دعوت شده برای جام جهانی:
 

بوفون (یوونتوس) – سیریگو (PSG) – پرین (جنوا)

آباته و دی سیلیو (میلان) – بارزالی، بونوچی و کیلینی (یوونتوس) – دارمیان (تورینو) – پالتا (پارما)

آکوییلانی (فیورنتینا) – کاندروا (لازیو) – ده روسی (رم) – مارکیزیو و پیرلو (یوونتوس) – پارولو (پارما) – موتا و وراتی (PSG)

بالوتلی (میلان) – کاسانو (پارما) – چرچی و ایموبیله (تورینو) – اینزینیه (ناپولی)