اخبار :: اخبار باشگاه

ترس؟ نا آمادگی؟ خنده دار است !

1763 شماره اطلاع نامه : ترس؟ نا آمادگی؟ خنده دار است ! 1393/03/12 ترس؟ نا آمادگی؟ خنده دار است ! اخبار باشگاه :: اخبار ترس؟ نا آمادگی؟ خنده دار است !
ترس؟ نا آمادگی؟ خنده دار است !

ترس؟ نا آمادگی؟ خنده دار است !

جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا که توسط چزاره پراندلی از لیست تیم ملی ایتالیا برای جام جهانی خط خورده، معتقد است در وضعیت بدنی بسیار خوبی قرار داشته و هرگز ترس از مصدومیت مجدد روی کار او تاثیر منفی نداشته است.

پس از اینکه روسی در بازی مقابل ایرلند به مدت 70 دقیقه برای آتزوری بازی کرد، بسیاری تصور می کردند این ستاره چپ پا جای خود را در تیم پراندلی به دست آورده ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد. روسی در صفحه اجتماعی خود نسبت به افرادی که معتقدند او از مصدومیت مجدد می ترسیده و از درگیر شدن با مدافعین اجتناب می کرده، واکنشی شدید نشان داده است:

"همه می گویند من آماده نیستم، بهتر است نتایج تست های بدنی در جریان تمرینات و بازی های این دو هفته را بررسی کنند، شما متعجب می شوید. مبارزه کردن؟ ترسیدن؟ خنده دار است. من با توجه به حرکت مدافع، حرکت می کنم. دفعه بعدی مانند یک بازیکن آماتور منتظر یک مدافع می ایستم تا روی پای من تکل بزند. به هر شکل، حالا مهم ترین چیز حمایت و طرفداری از ایتالیاست."

فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های پپیتو نیز در مصاحبه با کالچو نیوز 24 در مورد حذف موکلش چنین گفته است:

"به نظر من بهتر است در حال حاضر تصمیم پراندلی را بپذیریم. البته به دلیل حرف های متفاوت زیادی که در این مدت وجود داشت، من واقعا هیچ انتظاری در این مورد نداشتم. ما فقط منتظر تصمیم پراندلی بودیم و از حذف پپیتو متعجب نشدم، همان طور که در صورت دعوت شدن نیز متعجب نمی شدم. من با روسی در تماس بودم و او واقعا ناراحت است. او در طول 5 ماه گذشته به طور غیر قابل باوری کار کرد تا خودش را برای این رویداد مهم آماده کند ولی این اتفاق رخ نداد. او قطعا نمی تواند خوشحال باشد."