اخبار :: اخبار باشگاه

برنامه بازی های فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی

1764 شماره اطلاع نامه : برنامه بازی های فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی 1393/03/12 برنامه بازی های فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی اخبار باشگاه :: اخبار برنامه بازی های فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی
برنامه بازی های فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی

برنامه بازی های فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی

برنامه بازی های تیم فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی در تابستان به طور رسمی از سوی باشگاه منتشر شد. تیم های استودیانتس، پالمیراس و یونیورسیتاریو رقبای ویولا در کشور های آرژانتین، برزیل و پرو خواهند بود.

به دلیل صعود مستقیم تیم فیورنتینا به مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا و عدم نیاز به برگزاری بازی در مرحله مقدماتی، زمان بیشتری در اختیار بنفش پوشان قرار دارد تا برای فصل آینده آماده شوند. بر همین اساس، اردوی تمرینی پیش فصل تیم فیورنتینا امسال به دو مقطع داخلی و خارجی تقسیم می شود. مقطع داخلی همانند دو سال گذشته در کمپ تمرینی موئنا برگزار می شود و سپس بازیکنان به فلورانس باز می گردند تا برای سفر به امریکای جنوبی آماده شوند.

اردوی آمادگی در امریکای جنوبی نیز در سه کشور آرژانتین، برزیل و پرو خواهد بود و فیورنتینا با تیم هایی از این سه کشور دیدار می کند. لازم به ذکر است که تیم های مطرح دیگری چون موناکو، والنسیا و اتلتیکو مادرید نیز در همین مدت به انجام مسابقات خواهند پرداخت. این تورنمنت توسط Direct TV برنامه ریزی شده و پیش بینی می شود در مجموع حدود 40 میلیون بیننده تلویزیونی داشته باشد.
 

برنامه بازی های تیم فیورنتینا در امریکای جنوبی:
 

استودیانتس – فیورنتینا - 26 ژولای (4 مرداد) - ساعت 15 به وقت محلی – بوینس آیرس، آرژانتین

پالمیراس – فیورنتینا – 30 ژولای (8 مرداد) – ساعت 21 به وقت محلی – سائوپائولو، برزیل

یونیورسیتاریو – فیورنتینا - 2 آگوست (11 مرداد) – ساعت 17 به وقت محلی – لیما، پرو